11 yaşındaki çocuk, üniversite mezun oldu

• Konbuyu başlatan MeLiS
  • Başlangıç tarihi

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tuhaf Gerçekler kategorisinde MeLiS tarafından oluşturulan 11 yaşındaki çocuk, üniversite mezun oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 302 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tuhaf Gerçekler
Konu Başlığı 11 yaşındaki çocuk, üniversite mezun oldu
Konbuyu başlatan MeLiS
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MeLiS
M

MeLiS

Ziyaretçi
11 yaşındaki çocuk, üniversitenin fizik bölümünden mezun oldu! Hedefi ağızları açık bıraktı

Belçika’da Laurent Simons adlı 11 yaşındaki çocuk, inanılması zor bir başarıya imza attı. Laurent, Anvers Üniversitesinin 3 yıllık fizik bölümünü 1 yılda bitirerek en iyi dereceyle mezun oldu. Küçük dahinin hedefi ise ölümsüzlük. Anvers Üniversitesi, Simons’un Mart 2020’den beri fizik bölümünde okuduğunu, diğer öğrencilerin hepsini geride bırakarak lisans diploması almaya hak kazandığını bildirdi.Simmons’un lisans derslerine devam ederken aynı zamanda yüksek lisans dersleri aldığı ve yaz sonunda yüksek lisans programına başlayacağı belirtildi.Vücutta mümkün olduğunca fazla sayıda parçayı mekanik parçalarla değiştirmek istiyorum. Bunun için bir yol hazırladım. Bulmacanın ilk parçası kuantum fiziği” dedi.Hedefine ulaşmak için dünyanın en iyi profesörleriyle çalışmak istediğini dile getiren Simmons “Onların beyinlerinin içine bakmak ve nasıl düşündüklerini öğrenmek istiyorum” diye konuştu.