Aşk Sözleri

• Konbuyu başlatan EfSaNe
  • Başlangıç tarihi

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Aşk Sözleri kategorisinde EfSaNe tarafından oluşturulan Aşk Sözleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,198 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Aşk Sözleri
Konu Başlığı Aşk Sözleri
Konbuyu başlatan EfSaNe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EfSaNe
E

EfSaNe

Ziyaretçi
  • Ben utangaç bir kalbir taşırım geceden. Ben aşık olduğumu, ölsem söyleyemem.
  • Görücü usülü bir aşk istiyorum. Gördükçe göresim gelsin, göremeyince ölesim…
  • Ey canımın sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var.
  • Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki, o yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir.
  • Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi.
  • Eğer aşk karşılıklı olsaydı, tek taraflı aşkın en güzel aşk olduğunu inkar ederdi.
  • Aşkın ilk soluğu, mantığın son soluğudur.
  • Hayatta iki kör tanıyorum; birincisi senden başkasını görmeyen ben, ikincisi beni göremeyen sen.
  • Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin… Ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin.
  • Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse yaşam ölüme ne kadar değerse sen de benim için o kadar değerlisin.
  • Sen benim bu hayatta sahip olduğum en büyük mirassın. Senin için dünyalar az gelir, seni değişmem.
  • Onca insan tanıdım bu hayatta. Çok kişiyi sevdim, herkesi dâhil ettim hayatıma. Sonra sen geldin. Gönlümde en güzel yeri sen kurdun ve kimse senin gibi olmadı senden sonra.
  • Öğrendiğim ya da kazandığım her şey. Hepsi senin sayende benim canım aşkım. Sen büyüttün beni, hiç gitme hep yanımda kal.
  • Yaşamak nedir diye sorsalar. Anlamazsınız derim. Ben sende yaşıyorum ve kimse sen gibi yaşatamaz beni bu hayatta.
  • Kırılan her şeyin tamiri olmaz sanırdım. Sen benim kırık kalbimi tedavi ettin. Beni kendime getirdin. İyi hissettim senin yanında kendimi. Bütün güzelliklerimi sana borç bildim ben.
  • Kalbim senin. Bu kalp attıkça senin sahibin benim. Git desem de gitme benden can sevdiğim.
  • Bazen hayat bize gitmeyi öğretir. Sen gittin ama ben seni hiç bırakmadım canım sevdiğim. Hep yanında seni gözledim.
  • Sen farklısın. Seni ilk tanıdığım gün anlamıştım bu farkı. Başkasına bakamam artık, sende takılı kaldı gözlerim.
  • Sen benim canımın en dibi. Sen benim gözlerimdeki ışığın sahibi. Sen bende ki her şeysin. Eğer ki bir gün gidecek olursan beni de götüreceksin.
  • Gitsen de göndermem seni. Yolcu edemem, birlikte gidelim derim. Senin şehrin neresi ise benim şehrim de orasıdır. Seni hiç bırakmayacağım sevgilim.
  • En güzel zamanım senin geldiğin zaman oldu bende. Senden önce hiç yaşamamıştım sanki. İyi ki tanıdım seni. Sen her şeyin başıydın bende.
  • Gözlerinin içi gülüyor sevgilim. Nasıl bırakırdım seni? İhtimali bile yok ki. Sen hayatımın her noktasında yanımda olacaksın.
  • Aşkımdan başka yer yok sana bu dünyada. Öbür tarafta da yok ha sakın aklına bile getirme:)
  • Seni seviyorum Aşkım. Sana aşığım sevgilim. Biliyorum hep aynı şeyleri duyuyorsun ama ben de içimde hep aynı şeyleri duyuyorum sana. Yani kalpten kulağa oynuyorum ve bu çok eğlenceli:)
  • Seni sensiz yaşamak ne demek, sakın bir gün öğretme bana bunu. Yaşama tutunduğum yerde sadece senin aşkın var…
  • Evrende sadece sana akan bir kalbimin olduğunu far ettiğim günden beri, seni daha fazla nasıl sevebilirim diye düşünüyorum. Hani ben bazen dalgın görüyorsun ya, ben hep bunun derdindeyim hep… Yoksa sen varken benim başka ne derdim olabilir ki?
  • Sen dualarımın bana getirdiği en güzel mucizesin. Öyle çok istedim ki seni yüreğimde, şimdi sen benim her hücremdesin.
  • Seni içime hapsettim aşkım. İstediğin zaman gidebilirsin elbette ama kalbim ayrı konu. Oradan çıkış yok bilesin.
  • Ben çok âşık oldum aşkım. Başka aşklarım oldu elbet. İstediğim şey, senin sonum olman. Ölerek değil daha çok yaşayarak…
  • Limanlar var hepsi ayrı renk. Bir tek sende yosun tutsun istiyorum heveslerim. Hepsi sende mutlu ve canlı, yemyeşil ve anlamlı olsunlar. Sana âşık olmak, bir yudum suyun tadını hissetmemi sağlıyor. Ve tüm evrenin neden yaratıldığını…
  • Aşkım, sonsuzluğun içimdeyken, bitmiyor hiçbir şiir… Seni Seviyorum.
  • Bu gece ve her gece, bu sabah ve her sabah kadarımsın benim. Dünsüz ve yarınsız hatta zamansız bir sonsuzluk bu. Nerde başladığını bilmemek ve sonu olmadığına çok inanmak. Aşk seninle en güzel ve dahası yok artık.
  • Sen benim her seferimsin. Tüm seferlerimin tek noktada birleştiği seferim. Ama sıkmayan, tekrara girmeyen. Her seferimde hep yenilenen aşkımsın. Bu yüzden sana aşığım derken bir öncekinden başka bir şey diyorum ben. Hisset ve yan olur mu Aşkım? Tüm iliklerin ben olsun o an…
  • Aşktan ölmek yok bu defa. Aşktan yeniden var olmak var. Varız biz, varlıklıyız. Vardık ve hep var olacağız.