Aşkmı mantıkmı:))

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Günün Karikatürü kategorisinde Prenses tarafından oluşturulan Aşkmı mantıkmı:)) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,562 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Günün Karikatürü
Konu Başlığı Aşkmı mantıkmı:))
Konbuyu başlatan Prenses
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prenses

Esra_Liman

Admin
Kayıtlı Üye
Yönetim
Grafiker
Kalbimin olmadigi yere mantigimi asla eslik ettirmem Ask olmali ♥️

KadiR

Yönetim
Her kardeşimın fıkrıne saygı duyarım lakın mantıksız sevda bı işe yaramıyor aşkın çok buyuk olup gozunu kor ettıgınde eger aklın sana yardım etmıyorsa boşuna sevıyorsun demekkı helekı şuan gunumuzde zaten leblebı yer gıbı boşanıyor ınsanlar sevdıklerınden hatta evlenmeden once bırbırılerıne yanıp tutuşanlar evlendıkten sonra bırbırlerını bıle gormek istemıyorlar onun için Sevmek eger aklınla beraber yuruyorsa işde o zaman cok guzel oluyor Mantıgın eger sevdıgını tum hataları yada guzellıklerı ıle hayatını tamamlıyacagına ınanıyorsa o zaman sevmelı bence ınsan ve severken zıyan etmeyın sevgınızı 3 kuruş etmıycek ınsanlara mılyon deger vermeyın

KadiR

Yönetim
ALLAH razı OLsun Denızım

Prenses

Kayıtlı Üye
Aşkta mantık yok abi sen bizden tecrübelisin sevmeden aşk olmadanda olmuyor

KadiR

Yönetim
Hayatımda vede cevremde gosrugum ınsanlardan tecrube ettıgım kadarı ıle Aşk denılen duygu koru körune oLunca bı şey ıfade etmıyor hee belkı o kısa zaman ıcınde senı mutlu edıyor ama sonrası husran oluyor bızler Sonsuz mutluluga talıp oldugumuz ıcın severken en az bı kere olsa duşunmek gerek ben kımı sevıyorum neyını sevıyorum ve hangı duygu ıle sevıyorum

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Bence insan aşık olunca mantıklı dusunemior aslında mantıklı da dusunebilse insanlar ewlilikler kısa surmezdi aşık olduğun insana. Düşman olmak çok acı bişey bide ortada bebek ve çocuk varsa bütün olan bitenden çocuk etkileniyor Rabbim hayırlı insanlar çıkarsın karsimiza

KadiR

Yönetim
Teşekkur ederım kardeşim sen her şeyı tam olarak anlatmıssın ALLAH c.c hatır bılen kıymet bılen hayırlı ınsanlarla karşılaştırSın Aminnn Çokkk Aminnn

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Aminnnn

Esra_Liman

Admin
Kayıtlı Üye
Yönetim
Grafiker
Her kardeşimın fıkrıne saygı duyarım lakın mantıksız sevda bı işe yaramıyor aşkın çok buyuk olup gozunu kor ettıgınde eger aklın sana yardım etmıyorsa boşuna sevıyorsun demekkı helekı şuan gunumuzde zaten leblebı yer gıbı boşanıyor ınsanlar sevdıklerınden hatta evlenmeden once bırbırılerıne yanıp tutuşanlar evlendıkten sonra bırbırlerını bıle gormek istemıyorlar onun için Sevmek eger aklınla beraber yuruyorsa işde o zaman cok guzel oluyor Mantıgın eger sevdıgını tum hataları yada guzellıklerı ıle hayatını tamamlıyacagına ınanıyorsa o zaman sevmelı bence ınsan ve severken zıyan etmeyın sevgınızı 3 kuruş etmıycek ınsanlara mılyon deger vermeyın
Cok guzel acikladin abi haklisin