Bazı Yöneticiler SiLindi

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Banlanan Üyeler kategorisinde KadiR tarafından oluşturulan Bazı Yöneticiler SiLindi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,298 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Banlanan Üyeler
Konu Başlığı Bazı Yöneticiler SiLindi
Konbuyu başlatan KadiR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KadiR

KadiR

Yönetim
Radyosohbetim Yönetim KadroSunda oLan Bazı kişiler sılınmıştır.
Uzun suredır sohbet sitesi olarak hizmet vermekteyiz bu zaman dılımı ıcınde bı cok ınsanla tanıştık bı cok ınsan geldı gıttı ALLAH nasıp ederse bı cok kışı daha gelır gıder. Bızler radyosohbetim yönetim kadrosu olarak her zaman edepli sevıyelı sohbet edılen bı ortam olmak için emek verdık onun için çaba harcadık. Her kezın emegıne saygı duyduk gıdıp kımsenın mekanından insan cagırmadık cunkı her kez emek harcıyor. Son gunlerde bazı olumsuz şeylerın yaşanması bızım mekanımızdan ınsanalrın cagırılması ve o cagırılan ınsanların davete ıcabet etmesı bızı uzmuştur. Artık yönetimimizde olupda bızı umursamazca başka sıtelerde takılan yonetıcılerın yetkılerı duşurulmuştur bu kışılerın ısımlerı onemLı deıldır. Zaten sohbet sıtesı içinde gırış yaptıklarında fark edıceklerdır. Daha uzucu olan ise bu kişiler lafa geldıgı zaman mekanımız cok guzel cok edeplı cok sevıyelı cok karakterlı ınsanlar oldugunu soyleyen kışıler soyledıklerın sozlerın boş laftan ıbaret oldugunu gostermışlerdır. Kişiler istedıklerı mekan ıcınde takılabılırler kımse kımseyı zorla baglayamaz zorla tutamaz ama şoyle bı gercek varkı eger soyledıgın lafla bırıne deger verıyosan abımsın dostumsun kardeşimsın dıyorsan o soyledıgın sozlere yakışır haraket etmelısın sıte sıte gezıpde sonra abımsın canımsın dıyorsan boş laf salatası yapmaya gerek yok. Özelliklede şunu ifade etmek ıstıyorum artık bu saatden sonra bızım ortamımızda reklam yapan bırını başka yere davet eden her kım olursa olsun gereklı kotu sozle karşılıgını alıcaktır ve cagırıldıgı mekandada rahat yuzu gormeyecektır. Ayrıca bu ortamda reklam yapılmasına mudase eden yetkılı yada yonetıcı buna goz yumuyorsa onun ıcınde gereklı işlemler yapılıcaktır. Emege saygı duyarız ama bızım emegımız çalınıyorsa buna asla musade etmeyız.
forumkeyfi.jpg