Ben Senin Kokuna Kurban Olurum ( full versiyon)

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Videolar kategorisinde DeNiZ tarafından oluşturulan Ben Senin Kokuna Kurban Olurum ( full versiyon) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 652 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Videolar
Konu Başlığı Ben Senin Kokuna Kurban Olurum ( full versiyon)
Konbuyu başlatan DeNiZ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aybala

KadiR

Yönetim
Şu aşk dıyorum ne hoş...
Goz acıyorsun gun o oLuyor gozlerını kapıyorsun aydınLıgın o oLuyor Sonra hayatını bıLe Ondan SoruyorLar..
Heee Birde guLuŞu var gül bıLe O oLuyor Düşlerin oLuyor Senın hıc bır hayale sıgdıramıyorSun Hep buyuk cızıyorSun Bu Aşk Ne Hoş
Sonra hayatının her anına sıgdırıyorSun düşLuyorSun özLuyorSun Hıcde bıkmıyorSun hoş gelıyor Sana sankı kokusunu getırıyor ruzgar Burnun dırekLerını sızLatıyor acısada canın Sevıyorsun anLıyorSun kı Sıradan bır sevda deil ilikLerıne Kadar YaşıyorSun Şu aşk Dıyorum Ne hoşşş..
BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORSUN yazdıgın tüm şiirler kafiyeler hep anlamsızLaşıyor çünkı ona hiç bir sozu yakıştıramıyorSun ne yazılsa boş kalıcak sanıyorsun Şu aşk dıyorum Ne Hoşşş..
AsLında biliyorsun ki hiç bir ifade terim kelime onu yazamıycak yinede beynını yoruyorSun iLLa ki bi tarıfı oLmalı DıyorSun eLinde bı kagıt bir kaLem yazıp sılıyorSun yazıp sılıyorSun sonra bakıyorSunkı kagıt Baştan Aşagı O
Şu Aşk dıyorum ne hoşş.. Aynaya bı bakıyorsun ki sac teLinden Ayak tırnakLarına kadar tepeden tırnaga o oLuyorSun Hiç pişman deıLım bu Aşkı yaşadıgım içinn..

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Eyyyy gidim eyyy ????abim aşka gelmiş askisimmm?

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Abim sen herzaman karala ??