Cinsellik ile ilgili deneyimlerim

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Geyikçiler kategorisinde mervekeskin tarafından oluşturulan Cinsellik ile ilgili deneyimlerim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 428 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Geyikçiler
Konu Başlığı Cinsellik ile ilgili deneyimlerim
Konbuyu başlatan mervekeskin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mervekeskin

mervekeskin

Kayıtlı Üye
Merhaba, evlenmeden önce cinsel hayatım çok durgundu. Erkeklerle fazla samimiyete girme konusunda sıkıntı yaşıyordum. Fakat herkesin olduğu gibi benimde ihtiyaçlarım var. Bir arkadaşıma bu sıkıntımdan bahsettiğimde bana denemem için fikir verdi. Biraz korkmama rağmen çok merak ediyordum. Utandığım için kendime internetten vibratör sipariş ettim. Hiç korkmama gerek olmadığını tam tersine hiç almadığım hazzı ve zevki aldığımı söylemek isterim. Keşke daha erken deneyimleseymişim. Kısa bir süre sonra evlendim.
Evliliğimin ilk yıllarında mastürbasyona bağımlı olduğum için seks sırasında orgazm olmak konusunda zorluk yaşadım. Eşimede bunu bir türlü söyleyemedim. Eşimde aşırı heyecanlı olduğundan erken boşalıyordu hele benim fantezi iç çamaşırlarım onu daha fazla tahrik ediyordu. İkimizde sekste zevkin ortak doruğuna penis halkası sayesinde kavuştuk.
Bu konuyla ilgili size birkaç bilgide vermek isterim. İyi okumalar:)

Penis halkası kullanımı için başlangıç rehberi…

cinsellik

Erkekler için seks oyuncaklarının kralı kimdir diye sorsanız, yanıtımız penis halkası olurdu. Nedeni basit: Hem aldığınız zevki hem de performansınızı zirveye taşıyor.

Penisinizin en dip kısmına yerleştireceğiniz penis halkası, ereksiyon miktarın ve boyutunu arttırıyor, sekste boşalmadan geçirdiğiniz süreyi de uzatıyor. Bundan tek faydalanan siz de değilsiniz: Partnerinizin de bu seks oyuncağına bayılacağı kesin.

penis-halkasi

PENİS HALKASININ FAYDALARI
Daha uzun süre, daha güçlü ereksiyon

Hangi tip penis halkasını kullanırsanız kullanın, tüm penis halkaları benzer şekillerde çalışıyor. Kan akışını penise hapsediyor ve daha fazla sertleşmenizi sağlıyor. Hatta, venöz sızıntı olarak adlandırılan ve penisteki dokuların kan tutmasını güçleştiren bir tür ereksiyon bozukluğunu da önlüyor.

Özgüveni arttırıyor

Seks sırasında birçok endişe yaşayabilirsiniz. Bunlar arasında tabii ki performansınızın yetersiz kalacağı düşüncesi de mevcut. Ereksiyon için ise aslında kafanızın rahat olması gerek. Penis halkasının size daha sert ereksiyon sağladığını bilmek, içinizi rahatlatabilir ve performansınızı zirveye taşıyabilir.

Orgazmı geciktirebilir ve daha güçlü orgazmın kapılarını açabilir

Penis halkasının faydaları üzerine yapılmış araştırmaların çok da yeterli olduğunu söylemek güç. Fakat kişisel deneyimlerden aktarabileceğimiz üzere, penis halkası sayesinde daha geç boşalmanız mümkün. Benzer şekilde, kullanıcılar, penis halkası sayesinde daha güçlü orgazmlar yaşadıklarını da belirtiyor.

Partneriniz için faydalı

Titreşimli penis halkaları, partnerinizin klitorisini uyardığı için seks sırasında aldığını zevki arttıracaktır. Bazı penis halkası modellerinin, penisinizin daha kalın hissedilmesini sağladığını da ekleyelim.