DeNiZ, Miss, EsLim, Prenses, Esra_Liman

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Sohbet kategorisinde KadiR tarafından oluşturulan DeNiZ, Miss, EsLim, Prenses, Esra_Liman başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 510 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Sohbet
Konu Başlığı DeNiZ, Miss, EsLim, Prenses, Esra_Liman
Konbuyu başlatan KadiR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KadiR

KadiR

Yönetim
Değerli Forum keyfi üyeleri verdıgınız emekden dolayı çok teşekkur ederım ayrıca bu forum paylaşım platformumuzu kurmamızda çok fazla emegi olan EfSaNe, KaLPsiZzz nıcklı arkadaşlarımıza cok teşekkur ederım bızler bu paylaşım portalı kurma becerısını gosterdık DeNiZ, Miss, EsLim, Prenses, Esra_Liman nıcklı arkadaşlarımızda buranın buyumesınde cok buyuk katkıları olmuştur. Bu katkılarından dolayı çok teşekkur ederım arkadaşlarımıza burayı benimseyip benim forumum diyip sahip çıktıkları için bu denli büyüybeildik Emeklerıne yureklerıne saglık beraberce çok iyi iyi ortamlar oluşturmak dilegi ile iyikide bizimlesiniz iyikide sizin gibi kıymetli dostlarım var.
forumkeyfi.jpg

Son düzenleme:

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Kadir abi bende sizler gibi kıymetli insanlarla tanıştığım için bende çok mutluyum herkesin emeğine yüreğine sağlık

KadiR

Yönetim
ALLAH razı oLsun kardeşim

EsLim

Yönetim
Grafiker
Değerli Forum keyfi üyeleri verdıgınız emekden dolayı çok teşekkur ederım ayrıca bu forum paylaşım platformumuzu kurmamızda çok fazla emegi olan EfSaNe, KaLPsiZzz nıcklı arkadaşlarımıza cok teşekkur ederım bızler bu paylaşım portalı kurma becerısını gosterdık DeNiZ, Miss, EsLim, Prenses, nıcklı arkadaşlarımızda buranın buyumesınde cok buyuk katkıları olmuştur. Bu katkılarından dolayı çok teşekkur ederım arkadaşlarımıza burayı benimseyip benim forumum diyip sahip çıktıkları için bu denli büyüybeildik Emeklerıne yureklerıne saglık beraberce çok iyi iyi ortamlar oluşturmak dilegi ile iyikide bizimlesiniz iyikide sizin gibi kıymetli dostlarım var.
Ekli dosyayı görüntüle 582
Abimmm ALLAH razı olsun bende bu ortamda olduğum için çok memnunum ayrıca başta senin katkılardan dolayı teşekkür ediyorum herkesin emeklerine sağlık uzunca zamanlar İnsALLAH daha iyi yolda gideriz abimmm ALLAH izin verirse bu yolda desteğim bende her zaman ?

KadiR

Yönetim
ALLAH razı oLsun beraberce inşALLAH cok daha guzel mekanlara kavuşmak umıdı ıle saolun var olun dostlar.

KadiR

Yönetim
Amin cümlemizden inşALLAH