DİZİLERİN VERDİĞİ MESAJLAR

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hayatın İçinden Herşey kategorisinde DeNiZ tarafından oluşturulan DİZİLERİN VERDİĞİ MESAJLAR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 461 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hayatın İçinden Herşey
Konu Başlığı DİZİLERİN VERDİĞİ MESAJLAR
Konbuyu başlatan DeNiZ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aybala

DeNiZ

Yönetim
DİZİLERİN VERDİĞİ MESAJLAR
1- İstemediğin biriyle evlendiysen ona ihanet edebilir, başkasıyla aşk yaşayabilirsin.
2- Kötü bir olaydan sonra içki içip etrafı dağıtmalısın.
3- Sevdiğin kişi başkasıyla evlendiyse onların yuvasını bozmalısın.
4- Kötüler daima güçlüdür, iyiler ezilmeye mahkumdur.
5- Her gün yeni elbiseler, ayakkabılar olmalı, alışveriş için hep lüks yerler tercih edilmelidir.
6- Evde ilgi görmeyen adam dışarıda karısını aldatmalı ve bütün suç kadına yüklenmeli, adamın yaptığı da masum gösterilmelidir.
7- Gençlerin mutlaka sevgilisi olmalı, lise ve orta okul seviyesinde olsa bile çıktığı biri olmalıdır.
8- Birbirlerinin kuyusunu kazan insanlar, hep maskeler ile dolaşmalı ve suç daima bir iki kişinin üzerine yıkılmalı
9- Kavga eden, şiddet uygulayan, hırsızlık ve gasp yapan baş rol oyuncuları güler yüzlü, yakışıklı olmalı ve hep haklı nedenlerle yapmalı.
10- Anneler hep despot olmalı, babalar ise daima sert ve anlayışsız olmalı. Çocuklar her zaman haklı olmalı.
11- Kaynanalar hep kötü rol oynamalı, sürekli olarak damadının gelininin kuyusunu kazmalı
12- Paranın nerden ve nasıl geldiği belli olmamalı, harcama yaparken hep cömert olunmalı.
13- İş yerleri hep rezidans olmalı, işçi ve esnaf rolleri olmamalı.
14- Sıradan ortalama bir hayat yoktur.Ya diptesindir ya tepede.Bunun ortası yoktur.
15- Gençler hep haklı olmalı, haklı çıkmalı başına buyruk hareket etmeli ve kız erkek meseleleri dışında başka da dertleri olmamalı.
16 - Hep lüks özendirilmeli herkesin hayali maneviyat değil maddiyat olmalı yalılar villalar amaç olmalı insanlar olağanüstü bir lüks yaşama yönlendirilmeli.. Hep kapitalizm hep kapitalizm..
17-Her şey yolunda gidiyor, verilmesi gereken bir mesaj ve anlatılacak toplumsal birşey de yok.

İşte dizilerin rolü kısaca budur.
Bireyselleştir.
Yalnızlığa it.
Kimseye güvenmesin.
Bilinçsizleştir.
Aile sıkıntıdır.
Özgürce herşeyi yap...

Biz bu değiliz, biz böyle bir inanca ve böyle bir kültüre sahip değiliz... Lütfen gençlerimizi dizilerden uzak tutalım

KadiR

Yönetim
Evet mumkunse hıc ızlemeyın

RAMSES

M&R
Kayıtlı Üye
Yönetim
ben zaten bunlarin olacagini ongordumdan izlemiyorum tv izlesem izlesem
Encok belgesel izlerim :d ama subliminal mesajlarin da verildigi apacik insan fitratini bozmak icin.

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
ben zaten bunlarin olacagini ongordumdan izlemiyorum tv izlesem izlesem
Encok belgesel izlerim :d ama subliminal mesajlarin da verildigi apacik insan fitratini bozmak icin.
Ben kör zatem ?????