Duyuru

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyuru Arşivi kategorisinde EfSaNe tarafından oluşturulan Duyuru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 161 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyuru Arşivi
Konu Başlığı Duyuru
Konbuyu başlatan EfSaNe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bulutbaris

EfSaNe

GençLiğimi Sadaka Verdim Şu DiLenci YıLLara...
Yönetim
Web sitesi
www.eniyisozler.net
Merhaba Arkadaşlar Bir Süre Aranızda oLmıyacaqımı Belirtmek isterim Hesabı Donduruyorum ŞimdiLik askıda kaLmaması iÇin Forum Platformumuzda Herhanqi Bi Sorun oLduqu taktirde Siz Yöneticilerin HaLLediceqini Umuyorum Aksi haLde Bana uLaşabiLecek arkadaşLar var Konu oLarak Sorunlarınızı açarsanız Bana iLetirLer. SaqLıcakLa SevqiyLe kaLın aLLaha Emanet oLun.

Sondurak

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar Bir Süre Aranızda oLmıyacaqımı Belirtmek isterim Hesabı Donduruyorum ŞimdiLik askıda kaLmaması iÇin Forum Platformumuzda Herhanqi Bi Sorun oLduqu taktirde Siz Yöneticilerin HaLLediceqini Umuyorum Aksi haLde Bana uLaşabiLecek arkadaşLar var Konu oLarak Sorunlarınızı açarsanız Bana iLetirLer. SaqLıcakLa SevqiyLe kaLın aLLaha Emanet oLun.
Selametle reis A.e.o :)

Bulutbaris

Kayıtlı Üye
Pai pai allaha emanetsin

Üst Alt