EfSaNe Kimdir?

• Konbuyu başlatan EfSaNe
  • Başlangıç tarihi

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Sayfanız kategorisinde EfSaNe tarafından oluşturulan EfSaNe Kimdir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 690 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Sayfanız
Konu Başlığı EfSaNe Kimdir?
Konbuyu başlatan EfSaNe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prenses
E

EfSaNe

Ziyaretçi
11.jpg

Merhaba Arkadaşlar Adım Yahya

Sanal Alemde EfSaNe Nickli Kullanıcı olarak Bilinirim. Yaklaşık 18 Senedir Sanal Ortamdayım Belli araLıklarLa BırakmışlıkLarım var 2 ve 3 Sene ara verme qibi

Hobi oLarak uğraştığım işLer Web Tasarım, İRC Coder, MİRC Coder Ve Proqramlama işLeri yapıyorum

AsıL MesLeqim İnşaat sekrörü

1987 doqumluyum

İkamet Ettiğim Yer ise Bursa'dır.

ilqi Alanlarım Pek Farklı Olmasada Uğraştığım İlqi Alanlarımı Çok Seviyorum.

Birçok Konuyla İlqili de Bilqi Edinmeyi Severim.

Bazı Şeyleri Unutmuş Olsamda Sabırla Kendi Gayemle Ulaşmak İstediğim Sonuçlara uLaşıyorum.

Ulaşarak Kendimi Mutlu etmeyi Başarıyorum Ayrıyeten İrc Server, Telnet, Ftp, Mirc Script Yapma ( Coder) Gibi Konular'da İlqi Alanım İçine qiriyor

Burcumuda demeden edemiyecem ASLAN :)

Bu Arada Bekarım :D

Sayqılarımla...

12.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Prenses

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar Adım Yahya

Sanal Alemde EfSaNe Nickli Kullanıcı olarak Bilinirim. Yaklaşık 18 Senedir Sanal Ortamdayım Belli araLıklarLa BırakmışlıkLarım var 2 ve 3 Sene ara verme qibi

Hobi oLarak uğraştığım işLer Web Tasarım, İRC Coder, MİRC Coder Ve Proqramlama işLeri yapıyorum

AsıL MesLeqim İnşaat MüteahhitLik yapıyorum

Artvin Yusufeli 1987 Doğumluyum.

İkamet Ettiğim Yer ise Bursa'dır.

ilqi Alanlarım Pek Farklı Olmasada Uğraştığım İlqi Alanlarımı Çok Seviyorum.

Birçok Konuyla İlqili de Bilqi Edinmeyi Severim.

Bazı Şeyleri Unutmuş Olsamda Sabırla Kendi Gayemle Ulaşmak İstediğim Sonuçlara uLaşıyorum.

Ulaşarak Kendimi Mutlu etmeyi Başarıyorum Ayrıyeten İrc Server, Telnet, Ftp, Mirc Script Yapma ( Coder) Gibi Konular'da İlqi Alanım İçine qiriyor

Burcumuda demeden edemiyecem ASLAN :)

Bu Arada Bekarım :D

Sayqılarımla...

11.jpg