Erkek yorulunca birakir , kadin tükenince

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ruh & Sinir Hastalıkları kategorisinde DeNiZ tarafından oluşturulan Erkek yorulunca birakir , kadin tükenince başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 349 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ruh & Sinir Hastalıkları
Konu Başlığı Erkek yorulunca birakir , kadin tükenince
Konbuyu başlatan DeNiZ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KadiR

DeNiZ

Yönetim
Kadın der ki: “Çok yoruldum” Erkek: “Yorulduysan yapma” Kadın: “Ben yapmazsam kim yapacak?” Kadın der ki: “Çok yoruldum” Erkek der ki: “Sen kendini yormayı seviyorsun” Kadın bir damla gücü kalmayana kadar yola devam eder. Sabreder. Kadınların kendilerini yormak gibi manyakça hobileri yoktur. Kadının yorgunluktan bitmişken bile çabalamaya devam etmesi erkeğin “demek ki böyle seviyor” diye düşünmesine neden olabilir. Olmasın. Kadın, öyle sevdiği için değil, öyle gerektiği için bunu yapar. O yüzden bir kadının yuvasıyla ilgili gösterdiği çaba karşısında “istemiyorsan yapmazsın, yorulsan bırakırsın, sen zaten böyle mutlusun” demeyin. Erkek yorulunca bırakır. Kadınsa tükenince. Kadının gereksiz yere kendini tükettiğini düşünür erkek. Hayır öyle değil. Kadınlar gereksiz işlerle uğraşmıyor. Kadınlar evlerini yuva yapmanın mücadelesini veriyor. Lütfen buna saygı duyun. Umarım ve dilerim ki hiç bir erkek kadının verdiği mücadelenin ne kadar değerli olduğunu anlamak için elindekini kaybetmek zorunda kalmaz

Psikolog Tülay KöK

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Emeğine sağlık canım

KadiR

Yönetim
Emegıne sagLık Denızım