Eveeeeettttt buda benden miss gibi ev ekmegi yaptim

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamur işleri, Makarna ve Pilavlar kategorisinde DeNiZ tarafından oluşturulan Eveeeeettttt buda benden miss gibi ev ekmegi yaptim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 443 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamur işleri, Makarna ve Pilavlar
Konu Başlığı Eveeeeettttt buda benden miss gibi ev ekmegi yaptim
Konbuyu başlatan DeNiZ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aybala

DeNiZ

Yönetim
Esmer unla beyaz unu alirsin icine yasmaya tuz su koyup bir guzel harmanlar sonrada yumruklar biz guzel doversin
Yorulmustur bir saat dinlendirip tekrar pataklarsin tencereye yagli kagit serip icine tikarsin sonra garibi yarim saat dinlendirip gunahlarindan arinsin diye firina yollarsin 45 _ 50 dakka sonra noyle bisey olup cikarimages (21).jpeg

Arkadaslar benim yaptigimin boyutu buyuk geldi almadi resimi bende benzerini koydum kusuruma bakmayin kirpa bilirsem atarim buraya ????

Ama ellerime saglik guzel oldu

KadiR

Yönetim
Ellerine sağlık denizim

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Esmer unla beyaz unu alirsin icine yasmaya tuz su koyup bir guzel harmanlar sonrada yumruklar biz guzel doversin
Yorulmustur bir saat dinlendirip tekrar pataklarsin tencereye yagli kagit serip icine tikarsin sonra garibi yarim saat dinlendirip gunahlarindan arinsin diye firina yollarsin 45 _ 50 dakka sonra noyle bisey olup cikarEkli dosyayı görüntüle 678

Arkadaslar benim yaptigimin boyutu buyuk geldi almadi resimi bende benzerini koydum kusuruma bakmayin kirpa bilirsem atarim buraya ????

Ama ellerime saglik guzel oldu
Ellerin dert görmesin askisim :*