Forum Nedir?

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde ForumKeyfi.Net Hakkında kategorisinde KadiR tarafından oluşturulan Forum Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 601 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı ForumKeyfi.Net Hakkında
Konu Başlığı Forum Nedir?
Konbuyu başlatan KadiR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KadiR

KadiR

Yönetim
Forum Nedir?

Forum keyfi kıymetli üyeleri öncelikle yapmş oldugunuz paylaşımlar vede burada harcadıgınız zaman için sizlere çok teşekkur ederim. Uzun süredir yapmış oldugumuz paylaşımlarla Forum nasıl olmalıdır forum nedir ne için var olmuştur forumlar bu konu hakkında bilgilendirme yapmak istedik.
Forum paylaşım platformu olarak insanların aradıklarını bulmak istedikleri ortamlardır, Yapmış oldugumuz paylaşımlar insanlara ne kadar faydalı yada ne kadar olumlu paylaşımlar yapıyoruz bunlar dikkate alınmalı bizim kullandıgımız Forum keyfi paylaşım portalı genel bi forum oldugu için her şeyden biraz içinde barındırmalıdır. Aşk sözleri şiirler şarkılar edebiyat kültür tarih v.s v.s aklınıza gelebilecek her konu hakkında biraz bünyemizde bulunduruyoruz. Zaten kısa bir zaman içinde iyi bir oluşum sağlayarak çok sayıda arkadaşımıza ulaşma fırsatımız oldu bu başarıyı daha ileri göturmek daha fazla insan kıtlesine hitap edebilmek için biraz daha zamana ihtiyacımız var.
Özelliklede kullanıcılarımızdan paylaşım yapan dostlarımızdan vede yönetim kadromuzdan istegimiz yapmış oldugumuz paylaşımları adlandırırken yanı başlıklarını seçerken konuya uygun yada aranan duzeyde olması kısacası sizler internet dünyasında bi araştırma yaparken nasıl arama yapıyorsanız kendinizden kıyaslama yaparak daha faydalı paylaşımlar yapılması daha çok insana fayda saglayacagını düşünüyorum.
Başarı asla tesaduf deildir kurmuş oldugumuz seviyeli arkadaşlık sitesi dostluk ortamında bizlerin vede paylaşım yapan kıymetli dostlarımızın dikkat ettikleri en önemli husus edepli ahlak yapısına uygun paylaşımlar olması zaten bizi biz yapanda bu olmuştur. Her zaman kaliteli bireyleri bir araya getirme gayretimiz vede Seviyeli sohbet hizmeti sunmamız bıze ne amaçla burda oldugumuzu hatırlatıyor. Bu siteler içinde kurulmuş oldugumuz günden bu yana bizleri yanlız bırakmayan çok değerli dostlarımıza burdanda çok teşekkur ediyorum, Sizlerle daha cok uzun yıllar cok daha iyi projelerde beraber olmak ümüdi iLe DeğerLisiniz.

forumkeyfi.jpg

Sondurak

Kayıtlı Üye
Kadir abi bizler teşekkür ederiz kalbi güzel insanlari bu platformda bulusturdugun için güzel paylasimlar için bende tşkkr ederim değerli dostlarimiza izleyerek sewiyoruz :)

KadiR

Yönetim
Ben sizlere teşekkür ederim kardesim