Forumkeyfi.net yenilenmiştir

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyuru Arşivi kategorisinde KadiR tarafından oluşturulan Forumkeyfi.net yenilenmiştir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,724 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyuru Arşivi
Konu Başlığı Forumkeyfi.net yenilenmiştir
Konbuyu başlatan KadiR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KadiR

KadiR

Yönetim
Arkadaşlar uzun zamandır yaşadıgımız trma sorunundan sonra Forum keyfi Sohbet paylaşım portalımızı yeni temasına kabuşturduk daha iyi hizmet sunabilmek için yönetim kadromuzla çalişmalarımıza devam edıyoruz yeni temamız hakkın yada yapacagımız yenilikler hakkında sizlerde istek ve önerilerinizi sunarsanız daha iyi ilerleme kaydederiz daha iyisini yapmak için sizlerin görüşlerine ihtiyacımız var yeni temamızı begendinizmi istek ve önerilerinizi bekliyoruz.

RAMSES

M&R
Kayıtlı Üye
Yönetim
Arkadaşlar uzun zamandır yaşadıgımız trma sorunundan sonra Forum keyfi Sohbet paylaşım portalımızı yeni temasına kabuşturduk daha iyi hizmet sunabilmek için yönetim kadromuzla çalişmalarımıza devam edıyoruz yeni temamız hakkın yada yapacagımız yenilikler hakkında sizlerde istek ve önerilerinizi sunarsanız daha iyi ilerleme kaydederiz daha iyisini yapmak için sizlerin görüşlerine ihtiyacımız var yeni temamızı begendinizmi istek ve önerilerinizi bekliyoruz.
Guzel olmus pasa bu tema emegine ve emegi gecen arkadaslarin ellerine saglik ve hayirli bayramlar diliyorum seninde ramazan mubarek olsun Pasa

KadiR

Yönetim
ALLAH razı olsun paşam ALLAH c.c senın ailenın tum ıslam alemının bayramı kutlu olsun

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Abim gusel olmuş sanki ama ben alışana kadar bir yabancılık cekmekdeyim neyi nereye yazıp nereye yollaycami bulana kadar gafan garisio yeni tema hayırlı olsun ????

RAMSES

M&R
Kayıtlı Üye
Yönetim

KadiR

Yönetim
İlerde bakıcaz kardeşim alışacagımız tema olana kadar duzeltmeye calişcaz :)

M

MeLiS

Ziyaretçi
Yeni tema güzel olmuş Emeği gecen herkesin Elinize saglık. Teşekkür ederim. Bende henüz alışamadım sanki göz alıyor dikkat dağıtıyor gibi. Kolay gelsin Başarılar. ☺️??

M

MeLiS

Ziyaretçi
Estetik olarak güzel olsada arka plan Resmî nedeni ile paylaşımlar con net ve belirgin. Değin Malesef.

KadiR

Yönetim
Bu konu hakkında duşuncelerımız var abı temayı bozmadan duzenleme yapmaya gayret edicez

KadiR

Yönetim
Saollasın abi teşekkur ederim