Gönderilmemis bir mektup

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Aşk Mektupları kategorisinde DeNiZ tarafından oluşturulan Gönderilmemis bir mektup başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 316 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Aşk Mektupları
Konu Başlığı Gönderilmemis bir mektup
Konbuyu başlatan DeNiZ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KadiR

DeNiZ

Yönetim
Keşke mümkün olsaydı ve kendini benim gözlerimden bir kere görebilseydin.Keşke mümkün olsaydı da ben şu kalbimi çıkarıp avuçlarına koyabilseydim ve onda kendini bir dinleye bilseydin. Anlayabilseydin senin için neler yapabileceğimi..

Gözlerim kapanmıyor baktığım her yerde hayalini görmekten, kulaklarım senden başka her sese sağır, ellerinin değdiği ellerim yanıyor.Lütfedip de bir damla aşk bıraksan, aşkından çöle dönmüş kalbime.Lütfedip bir selam et biçare kulaklarıma o güzel sesinden, o güzel gözlerinle bir bak… Bak ki en derinlerine düşeyim ve nefesine karışayım.

Şu kapkaranlık geceme gel de rüyam ol.Sımsıcak bas bağrına, merhem ol.Gönül gelmenden yana hep, umut var lakin gelmesen de olur. Vazgeçer mi seni sevmekten bu gönül sanıyorsun ?

‘Her yanmış aşkın kuytusunda yalnızdır’ Yalnızlığı da güzel senin aşkının senden geldi ya.. Senin gönül deryanda boğulmuşum olsun, sende boğulmakta güzel.Senden gelmiş yangınım kül olmuşum, varsın olsun…

Her nefes alışımda ben de seni buluyorum ben. Yazmak sana söyleyebilmekten daha kolay gelse de duygularım şu mektuba dökülmüş cılız cümlelerle anlatılamayacak kadar derin.

Bu mektupla belki anlatabilirim derdimi, belki anlaşılabilirim… Biçare umut benimkisi.. Belki de şu çaresizliğimi baki kılan bir varlık olur.

Kalbim aklımla yüzleşmeme izin vermiyor uzun zamandır. O yüzden eğer bir gün bu mektubu okursan aklınla okumaya zahmet etme. Çünkü, sadece gönül gözünle anlayabilirsin beni. Bu mektup içimdeki yangının zavallı bir tercümesi. Bu kendimi sende görüşüm. Umarım bir gün sen de kendini ben de görebilirsin…

mor menekşem

1624744753429.png

KadiR

Yönetim
emegıne sagLık Denızım