En çok mesaj

Kullanıcı
Mesajı

Gunaydin minik askima

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Bölge kategorisinde DeNiZ tarafından oluşturulan Gunaydin minik askima başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 294 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Bölge
Konu Başlığı Gunaydin minik askima
Konbuyu başlatan DeNiZ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aybala

DeNiZ

Yönetim
2811937_6f8f8938744d270a5bbb34efb4ed4a48.jpg
  • Ettiğiniz duaların kabul olması dileğiyle günaydın dostlarım.
  • Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim. Her şeyden çok sana olan özlemim. Bu sabah sırf senin için açıldı gözlerim. Günaydın benim her şeyim.
  • Gecenin karanlığında yolumu aydınlatan sana günaydın olsun sevgilim.
  • Gönlü sevgi dolu dostlara. Dostluğu dost gibi bilenlere. Güzelliği sevgi ile yoğuran insanlara. Gönül dolusu Günaydınlar.
  • Gönlündeki umut kapıları kapandıysa eğer doğan güneşe bak ve hayatta karşı olan savaşına devam et. Günaydın en yakın arkadaşım.
  • Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.
Oyyyhhhh minnos askima )))

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Ekli dosyayı görüntüle 3075
  • Ettiğiniz duaların kabul olması dileğiyle günaydın dostlarım.
  • Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim. Her şeyden çok sana olan özlemim. Bu sabah sırf senin için açıldı gözlerim. Günaydın benim her şeyim.
  • Gecenin karanlığında yolumu aydınlatan sana günaydın olsun sevgilim.
  • Gönlü sevgi dolu dostlara. Dostluğu dost gibi bilenlere. Güzelliği sevgi ile yoğuran insanlara. Gönül dolusu Günaydınlar.
  • Gönlündeki umut kapıları kapandıysa eğer doğan güneşe bak ve hayatta karşı olan savaşına devam et. Günaydın en yakın arkadaşım.
  • Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.
Oyyyhhhh minnos askima )))
Günaydın ?