Hz.Ayse annemiz bölüm 5

• Konbuyu başlatan Hümra
  • Başlangıç tarihi

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sahabeler ve Evliyalar kategorisinde Hümra tarafından oluşturulan Hz.Ayse annemiz bölüm 5 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 463 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sahabeler ve Evliyalar
Konu Başlığı Hz.Ayse annemiz bölüm 5
Konbuyu başlatan Hümra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KadiR
H

Hümra

Ziyaretçi
Hic süphe yok ki Annemiz , Efendimizi cok seviyordu. Nasil sevmesin ki, o Allahin en sevgili kuluydu. Bunu Kuran Söyle diyordu:
Ali-imran suresin de:
Ey Resulüm, de ki : " Ey Insanlar, Allahi seviyorsaniz gelin bana uyun ki , Allah da sizi sevsin Ve günahlarinizi bagislasin.
Allah Gafur dur, Rahimdir, Cok affedici , engin merhamet ve ihsan sahibi."

Iste gözü baska bir sey görmeyecek kadar onun sevgisiyle dolu olan Annemiz de Resulullahi seviyor Ve ona derinden baglilik duyuyordu.

Zaman zaman Allah Resulü s.a.v
Ayse annemizin dizine basini koymus vaziyette istirahate cekilir Ve Annemiz cani yansa dahi Resulullahi rahatsiz etmemek icin kimildamadan öylece beklerdi.

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Hic süphe yok ki Annemiz , Efendimizi cok seviyordu. Nasil sevmesin ki, o Allahin en sevgili kuluydu. Bunu Kuran Söyle diyordu:
Ali-imran suresin de:
Ey Resulüm, de ki : " Ey Insanlar, Allahi seviyorsaniz gelin bana uyun ki , Allah da sizi sevsin Ve günahlarinizi bagislasin.
Allah Gafur dur, Rahimdir, Cok affedici , engin merhamet ve ihsan sahibi."

Iste gözü baska bir sey görmeyecek kadar onun sevgisiyle dolu olan Annemiz de Resulullahi seviyor Ve ona derinden baglilik duyuyordu.

Zaman zaman Allah Resulü s.a.v
Ayse annemizin dizine basini koymus vaziyette istirahate cekilir Ve Annemiz cani yansa dahi Resulullahi rahatsiz etmemek icin kimildamadan öylece beklerdi.
Emeğine sağlık hümra hanım cım

KadiR

Yönetim
emegıne saglık kardeş