KadiR Hakkında GörüşLerinizi Alabilirmiyim?

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Sayfanız kategorisinde KadiR tarafından oluşturulan KadiR Hakkında GörüşLerinizi Alabilirmiyim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,215 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Sayfanız
Konu Başlığı KadiR Hakkında GörüşLerinizi Alabilirmiyim?
Konbuyu başlatan KadiR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EfSaNe

KadiR

Yönetim
Kıymetli Arkadaşlar
Her kez kendı adına bı konu açıp tüm arkadaşlarımızı birbirimizin gözünde nasıl izler bırakmışız hemde renk katmış oluruz ortamımıza her kez birbiri için anLamlı sözlcukLer kullanıcagına ınanıyorum Forum sitemizde bunun en büyük örneği oLdu her biriniz ayrı renk kattınız değerli insanlar Şimdı Kendı Hakkımda sizlerin görüşlerini alabilirmiyim
Sence KadiR Kimdir?

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
O bir forumkeyfi.jpeg
Kızınca çok cikin images (2).jpeg
Ama sonra bi bakmışsın images (10).jpegtambir babacan images (11).jpegoooooo o benim abim kocaman bir kalbi olan dünyanın en kıral abisi images (12).jpeg
Ve kralicem var

images (13).jpeg???

Ekli dosyalar

• images (5).jpeg
    images (5).jpeg
    17.7 KB · Görüntüleme: 8
Moderatör tarafında düzenlendi:

KadiR

Yönetim
kardeşim benım buyuk cızmıssın benı oysa oyle anlattıgın gıbı bırı olamam kı ama sen cok guzel bakmıssın ALLAH razı olsun abı bılmışsın benı eksık olma saol var ol

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
kardeşim benım buyuk cızmıssın benı oysa oyle anlattıgın gıbı bırı olamam kı ama sen cok guzel bakmıssın ALLAH razı olsun abı bılmışsın benı eksık olma saol var ol
Abiler gocaman görünür kadesinin gozune

KadiR

Yönetim
ALLAH razı olsun kardeşim baştacıSın

Ü

Üye silindi 15

Ziyaretçi
O bir babacan o bir abi O bir adam gibi adam
.

EsLim

Yönetim
Grafiker
Kral abisin KadiR abimmm bize kattığın herşey için çok teşekkürler...

KadiR

Yönetim
ALLAH razı olsun kardeşler sağolun var olun eksik olmayın sizler bana kattiginiz değer için ben sizlere çok teşekkür ederim

EsLim

Yönetim
Grafiker
ALLAH razı olsun kardeşler sağolun var olun eksik olmayın sizler bana kattiginiz değer için ben sizlere çok teşekkür ederim
Sendende ALLAH razı olsun abimmm sağolasın. Ne demek abim ricalar olsun elimizden geleni yapicagiz her zaman İnsALLAH ??

KadiR

Yönetim
Hepınıze ayrı ayrı çok teşekkur ederım ALLAH c.c sızlere hayırlı bereketlı uzun ömur versın inşALLAH

KadiR

Yönetim
Amin çok aminn

E

EfSaNe

Ziyaretçi
Hım KaDiR Kimdir :) Kendimce yazmak qerekirSe Tanıdıqım KadarıyLa içtenLikLe
Dürüst vede Cana yakın Bir Kişidir
Kendinden Çok Çevresinde buLunan kişiLeri MutLu Etmeye ÇaLışan Masum bir KişiLiğe Sahip Bir Kişidir.
Zamanını Kendini qeLiştirmeye Adayan AzimLi Bir KişiLiğe Sahip Biri.
İyi niyetiyLe Hoşqörü Sahibi oLan Ardında Üzqün Tavır Bırakmayan Bir Kişidir.
ÖnemLi NoktaLarından Birtanesi Kimseyi Kırmamaya özen qösteren herkezi Kendi qibi iyi qören Kişidir.
Bazı Nasihatım Vardırki Demeden Edemiyecem :) Bazen herşeyi Kendin qibi iyi qörmemek qerekir Bu hayatta unutmaki iyi İnsan Kadar Kötü DüşünceLi İnsanda var.
Yıkıcı oLmayan YApıcı bir Kalbe Sahiptir. Ve EleştireLere Açık bir qönLü Vardır.
Bazı KelimeLer Sadece bizim için Önemli oLan İnsanLar Tarafından Kırar ve İnciLtir Ama bu Yönde KaDiRden Bu Tür KeLimeLer Duymadım O yüzden Benim İçin önemLi Kişidir.
Kısacası Bir İnsanın KişiLiğini yazmak bazen Hoş Tutsada Bu Kişi Sevdiğin Bir Dostun oLunca Ayrı bi Hoşqörü SaqLıyor.
O yüzden benim için KaDiR Hakiki Bir Dosttur Benim Hayatımda ÇEvremde Kırmaya vede Üzmeye özen qöstereceqim KişiLerden 1 Tanesidir.

KadiR

Yönetim
ALLAH razı olsun kardeşim saolasın var olasın dogrudur elımden geldıgı kadar ınsanları kırmaya gayret edıyorum karaktersız ınsana tahamulum yok onlara karşıda çok argo sozler kullandıgım zamanlar olmuştur her kezı kendımız gıbı gormeye calışıyorum ALLAH c.c satem karşıma kendım gıbı ınsanlar cıakrıyor bunların en ıyı orneklerıde zaten yanımda yakınımda gonLumde duruyor ALLAH c.c sızlerle beraber çok uzun yıllar dostluk yaşamayı ve bu dostlugun ebedıyete kadar surmesını dılıyorum hepınızden ALAH razı olsun hayatıma deger katan çok kaliteli ınsanlarsınız.

KadiR

Yönetim
Amin cumLemızden inşALLAH

KadiR

Yönetim
Ben tanıyorum ya

KadiR

Yönetim
eywALLAH eksık olma paşa