Kendine değer vermek....

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim kategorisinde Sezin tarafından oluşturulan Kendine değer vermek.... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 404 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim
Konu Başlığı Kendine değer vermek....
Konbuyu başlatan Sezin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sezin

Sezin

Kayıtlı Üye
BEN DEĞERLİYİM ÇÜNKÜ.......
Her insan en mükemmel şekilde bilge bir kişilik olarak doğar.Bilge doğdun 1'de kirlendin.2'de korkmayı öğrenip kendine engeller koydun.3'te yapamayacağına inandın,4'te ben değersizim,5'te ben yetersizim dedin ve bilge doğan seni öldürmeyi başardın.
Yaşadığın tüm korkularının,aşk acılarının,yapamam başaramam,benden olmaz demelerinin nedeni 0-5 'tir.Açmazlarını açacak ,olmazlarını olduracak,eksik kalan her yanını tamamlayacak olan 0-5'tir.
0-5'e yok ettiğin hayatını 5'ten 0'a var etmeye hazır mısın?
Ben Değerliyim Çünkü....birçok bilinmezingün ışığına çıkmasını,hayatla barış anlaşması yapmanı sağlayacak,yaşamakta olduğun hayatta,nedenini bilmediğin onlarca sorunla yüzleşmeni ve bu sorunlardan beratını almanı sağlayacak muhteşem bir eser.

FIRAT ÇAKIR-BEN DEĞERLİYİM ÇÜNKÜ...

M

MeLiS

Ziyaretçi
BEN DEĞERLİYİM ÇÜNKÜ.......
Her insan en mükemmel şekilde bilge bir kişilik olarak doğar.Bilge doğdun 1'de kirlendin.2'de korkmayı öğrenip kendine engeller koydun.3'te yapamayacağına inandın,4'te ben değersizim,5'te ben yetersizim dedin ve bilge doğan seni öldürmeyi başardın.
Yaşadığın tüm korkularının,aşk acılarının,yapamam başaramam,benden olmaz demelerinin nedeni 0-5 'tir.Açmazlarını açacak ,olmazlarını olduracak,eksik kalan her yanını tamamlayacak olan 0-5'tir.
0-5'e yok ettiğin hayatını 5'ten 0'a var etmeye hazır mısın?
Ben Değerliyim Çünkü....birçok bilinmezingün ışığına çıkmasını,hayatla barış anlaşması yapmanı sağlayacak,yaşamakta olduğun hayatta,nedenini bilmediğin onlarca sorunla yüzleşmeni ve bu sorunlardan beratını almanı sağlayacak muhteşem bir eser.

FIRAT ÇAKIR-BEN DEĞERLİYİM ÇÜNKÜ...
Sezin cim emeglne sağlık vok güzel bi paylaşım Herşey bizim elimizde istersek Başarırız Allah ın izniyle. ????