KINAMA İLE VÜCUDA GELEN YILAN.

• Konbuyu başlatan MeLiS
  • Başlangıç tarihi

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Sayfanız kategorisinde MeLiS tarafından oluşturulan KINAMA İLE VÜCUDA GELEN YILAN. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 643 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Sayfanız
Konu Başlığı KINAMA İLE VÜCUDA GELEN YILAN.
Konbuyu başlatan MeLiS
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MeLiS
M

MeLiS

Ziyaretçi
?KINAMA İLE VÜCUDA GELEN YILAN.?

?Kınama , şeytanın insanlar ve evlatları üzerinde aldığı en büyük ruhsatlardan biridir.
?Efendimiz aleyhisselati vesselam kınadığınız şey başınıza gelmedikçe ölmezsiniz buyurmaktadır.
?Peki şeytan bu ruhsatını nasıl kullanır ve nasıl coğaltır.
?Bir kişide diyelim kınama görevlisi yok vucuttaki diğerleri vesvese ile sana kınama yaptırıp onu getirtmeye çalışır.
Örnek
?1- duydunmu şu kişi eşiyle hiç anlasamiyor hergun kavga ediyorlar biraz insan kocasina saygili olur, bizim hanimda hic böyle seyler olmaz. De
Sende bu kadını kınayınca hadisi şerifin zuhuru
Gerceklesecegi için eşinde kınadigin kadin gibi olacaktir.
?2-bu nebicim adam zina ediyor kinamacinin
Defterine yazdirdin artik sen veya evladin o zinayı yapar.
?3-araba Kaza etti guldun lan gözun körmu kaza ediyon frene bassan böyle olmazdı. O seytan ın defterine yazdirdin kaza gecirecek. Dikkatini dagitir ayni kazayi gecirtir sana.
?4-benim çocuklar bunlar gibi değil şunlara bak namaz yok niyaz yok alkol iciyorlar. Cocuklarinin basina öyle bir bela sardinki. Haberin yok
?5-falancanin kizi kacmis hic böyle sey olurmu terbiyesiz anne babasini çignemis kacmis benim kiz böyle sey yapmaz. Görürsün yapmaz.. Dilinle zehirli Bir yilani sardin cocugun basina.

Peki ne yapmalıyım hocam.

?Bak güzel kardeşim şeytan o dilinin altina yerlesir muslumanligini kullanir iyi bir insansin sen hissi verir ve bunlar nebicim insanlar diyerek karsındakinleri assagilatip hor gördurup kınamana sebep olur.

?Amacı seni ve evlatlarını o hos karsilamadigin insanlardaki hallere maruz birakmaktir seni ve evlatlarini cehennemi hak edecek hale getirmektir.

?Kınama dan kurtulma kınama tuzağını iptal etme sözü.

?Insi bir seytan yanasti ve sana yem attı bak bu kisinin kızı kaçmış.

Olabilir herkes aynı seyi yapabilir sende Allah o kardesime sabir versin
Allah benim senin ve tum ummeti muhammedin cocuklarini Aile rizasiyla bas göz eylesin. Kinama iptal oldu. Şeytan tokadi
Yedi

?Bir trafik kazasi gördun Allah beni bu kardesimi butun ümmeti muhammedi kazadan muhafaza eylesin
Kinama iptal oldu

?Falanca gencler ne namaz kilmiyor içki iciyor zina ediyorlar.

?Ben yaptilar demem Allah o gencleri benim ve tüm ümmetin evlatlarini zinadan korusun içki den korusun namazı nasip eylesin amin kınama iptal oldu.

?Sen bu sekilde hayırlı insan olmalısın. Seytanin Bu tuzagina kapilip iki dakikalik dil zevkin icin kendine ve evlatlarına yazık etmemelisin.”
......ALLAH ım hepimizi muahfaza etsin nefsimizin şerrinden krosun amin