En çok mesaj

Kullanıcı
Mesajı

Kırk yıllık ☕☕

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Aybala
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Yılların eskitemediği dostluklar vardır. Sizin için sevinen sizin için üzülen dostlar. Kardeş kadar yakın. Bazen daha da fazla. Bir araya gelmek istersiniz hayatın çeşitli gaileleri bırakmaz yakanızı.Ama bir iki kelamla içinizi aydınlatan dostlardır onlar..Yanınızda ya da uzakta,ama yüreklerdedir hep…
Kırk yıllık hatırasından diyip, birlikte içilen kahvelerle tadına doyum olmaz muhabbetlerin… (Gönül den olanı makbul müş) ???IMG_20210428_184922.jpg

Yılların eskitemediği dostluklar vardır. Sizin için sevinen sizin için üzülen dostlar. Kardeş kadar yakın. Bazen daha da fazla. Bir araya gelmek istersiniz hayatın çeşitli gaileleri bırakmaz yakanızı.Ama bir iki kelamla içinizi aydınlatan dostlardır onlar..Yanınızda ya da uzakta,ama yüreklerdedir hep…
Kırk yıllık hatırasından diyip, birlikte içilen kahvelerle tadına doyum olmaz muhabbetlerin… (Gönül den olanı makbul müş) ???Ekli dosyayı görüntüle 4007

Allah razı olsun Aybala ne kadar da samimi ve gerçek acıkalma? Gönlü güzel hayırlı insanlara çıksın yolumuz. Amin ?Teşekkür ederim. Gönülden güzel Paylaşımın icin. ?Kahve bahane Muhabbet şahane. Sevgili Gönül Dostum her şeyin hayırlsıı Güzeli seninle olsun.?

Aminnn tskkr ederm

~~<<{{@<3MiSs<3@}}>>~~ imm o ne güsel fincan oyle ?????

Yalnız o fincan benim icin kardeş.öhö öhö ? gönlü güzel dostum benim sayfamda paylaşmış. Aybala m Sağolsun.