Kırk yıllık ☕☕

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Sayfanız kategorisinde Aybala tarafından oluşturulan Kırk yıllık ☕☕ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,080 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Sayfanız
Konu Başlığı Kırk yıllık ☕☕
Konbuyu başlatan Aybala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aybala

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Yılların eskitemediği dostluklar vardır. Sizin için sevinen sizin için üzülen dostlar. Kardeş kadar yakın. Bazen daha da fazla. Bir araya gelmek istersiniz hayatın çeşitli gaileleri bırakmaz yakanızı.Ama bir iki kelamla içinizi aydınlatan dostlardır onlar..Yanınızda ya da uzakta,ama yüreklerdedir hep…
Kırk yıllık hatırasından diyip, birlikte içilen kahvelerle tadına doyum olmaz muhabbetlerin… (Gönül den olanı makbul müş) ???IMG_20210428_184922.jpg

M

MeLiS

Ziyaretçi
Yılların eskitemediği dostluklar vardır. Sizin için sevinen sizin için üzülen dostlar. Kardeş kadar yakın. Bazen daha da fazla. Bir araya gelmek istersiniz hayatın çeşitli gaileleri bırakmaz yakanızı.Ama bir iki kelamla içinizi aydınlatan dostlardır onlar..Yanınızda ya da uzakta,ama yüreklerdedir hep…
Kırk yıllık hatırasından diyip, birlikte içilen kahvelerle tadına doyum olmaz muhabbetlerin… (Gönül den olanı makbul müş) ???Ekli dosyayı görüntüle 4007

M

MeLiS

Ziyaretçi
Allah razı olsun Aybala ne kadar da samimi ve gerçek acıkalma? Gönlü güzel hayırlı insanlara çıksın yolumuz. Amin ?Teşekkür ederim. Gönülden güzel Paylaşımın icin. ?Kahve bahane Muhabbet şahane. Sevgili Gönül Dostum her şeyin hayırlsıı Güzeli seninle olsun.?

Aybala

Admin
Aminnn tskkr ederm

RAMSES

M&R
Kayıtlı Üye
Yönetim
~~<<{{@<3MiSs<3@}}>>~~ imm o ne güsel fincan oyle ?????

M

MeLiS

Ziyaretçi
Yalnız o fincan benim icin kardeş.öhö öhö ? gönlü güzel dostum benim sayfamda paylaşmış. Aybala m Sağolsun.

Aybala

Admin