Köşe yazıları

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Köşe Yazıları kategorisinde Aybala tarafından oluşturulan Köşe yazıları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 511 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Köşe Yazıları
Konu Başlığı Köşe yazıları
Konbuyu başlatan Aybala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aybala

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
14-iFPClGWUeG.jpg
Gülün
Artık üzülmüyorum, kızmıyorum, dertlenmiyorum. Bir süreden beri tek bir tepkim var olan bitene. Gülüyorum. Size de tavsiye ederim. Gülün. Çünkü hiçbir tepkinizin tek bir şeyi...değiştirdiği, aklıselimi hakim kıldığı, saçmalayanları akıl yoluna çektiği falan yok. Sadece kendinize zarar veriyorsunuz. Gülün. Bakın dün RTÜK bana ceza vermiş. Teke Tek programına. Oysa ben RTÜK'ten özellikle de Başkan'ı Ebubekir Şahin'den teşekkür bekliyordum.Arayıp, "Fatih Bey, corona günlerinde çok yararlı programlar yaptınız. Saçma sapan insanları televizyona çıkarmadınız. Abuk sabuk yorumlar öneriler yaptırmadınız, bilimin ve bilginin gösterdiği çizgiyi...
korudunuz. Halkı çok doğru bir biçimde olayın başından beri bilgilendirdiniz. Size hep ceza verecek değiliz, bu kez de elinize sağlık diyoruz” demesini bekliyordum.
Şaka şaka.
Tabii ki böyle bir beklentim yoktu.
Ama Allah biliyor ya ceza vereceklerini de hiç zannetmiyordum.
Bir programın sonunda Teke Tek’e saldıran trollere sık sık yaptığım gibi bir yanıt verdim.
Evirdiler, çevirdiler aklımın ucundan bile geçmeyen bir şekilde bu lafı ülkücülere söylediğim gibi abuk sabuk bir hale getirdiler.
Ve sonra da ceza verdiler.
Benim o cümleyi ülkücüler için kullanmadığımı RTÜK de biliyor. Programı izleyen herkes de...
Bu cezanın Meral Akşener’i televizyona çıkarma cezası olduğunu RTÜK da biliyor, herkes de...
Başkalarına gözdağı olduğunu RTÜK de biliyor, herkes de.
Bu cezanın Meral Akşener’i televizyona çıkarma cezası olduğunu RTÜK da biliyor, herkes de...
Başkalarına gözdağı olduğunu RTÜK de biliyor, herkes de.
Ama yemin ederim kızmıyorum artık.
Gülüyorum.
Gülüyorum sevgili Ebubekir Şahin.
Kendinizi düşürdüğünüz konuma üzülüyorum sadece.
Yine de canınız sağ olsun.
Nasıl olsa laf belli.
“Bu da geçer yahu”
Keşke bu da geçtiği zaman yüz yüze bakacak durumda olabilsek.