Önerileriniz

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İstek Öneri Ve Şikayetleriniz kategorisinde KadiR tarafından oluşturulan Önerileriniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,014 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İstek Öneri Ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı Önerileriniz
Konbuyu başlatan KadiR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KadiR

KadiR

Yönetim
Forumkeyfi.Net Forum Sitemiz hakkında yapıcagınız tüm öneriler istek ve şikayetler dikkate alınacaktır. Lütfen Bizlerin yapmış oldugu hatalarımız olursa bizleri uyarın Yapılan tüm istekleri dikkate alıcagımızdan şuphenız oLmasın. Sizlere daha iyi bir portal sunabilmemiz için sizlerin fikirlerine ihtiyacımız var.
forumkeyfi.jpg

Berşan

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Daha önce iki kez dile getirmiştim, lakin ne yazık ki bir gelişme olmadı.
Konuları eklerken aralardaki üç dakikalık bekleme süresi çok fazla.
Örnek veriyorum: 15 dakikada sadece 5 konu için beklemek foruma az süresi olanların yapabileceklerini aslında engelliyor.
Sadece konuyu hazırlayıp iki dakika beklemek açık söyleyeyim vakit israfı.
Her dakikada bir konu açılmasını google açısından doğru ben de bulmuyorum. Fakat bir konu için üç dakika beklemek de çok fazla.
Bunu iki dakikaya ya da bir buçuk dakikaya indirebilir misiniz?
Beklerken inanın şevkim kırılıyor.

KadiR

Yönetim
Tamam kardeşim ilgilenicez gereken yapilicak

E

EfSaNe

Ziyaretçi
Merhaba,
Daha önce iki kez dile getirmiştim, lakin ne yazık ki bir gelişme olmadı.
Konuları eklerken aralardaki üç dakikalık bekleme süresi çok fazla.
Örnek veriyorum: 15 dakikada sadece 5 konu için beklemek foruma az süresi olanların yapabileceklerini aslında engelliyor.
Sadece konuyu hazırlayıp iki dakika beklemek açık söyleyeyim vakit israfı.
Her dakikada bir konu açılmasını google açısından doğru ben de bulmuyorum. Fakat bir konu için üç dakika beklemek de çok fazla.
Bunu iki dakikaya ya da bir buçuk dakikaya indirebilir misiniz?
Beklerken inanın şevkim kırılıyor.

Merhaba Bu Konu Hakkında Bilqilendirme yapmak iSterim 3dk. Süresi Formun qeneL altyapı Süre KısıtLamasınıdır isterimki Saniyede bir Konu açıLsın ama qooqLe Standartlarına qöre Bu şekiLde oLmak Zorunda Sebebi Şu ki Dakka içinde aynı ip Adresinden Konu yayınLamak Spama vede Kopya içeriğe neden oLur Konularda index Sorunu yaşıyabiLiriz ( google aramada konuların qözükmesi) ve bizim Forum Platformumuzun qeLişiminde Sıkıntı yaratır Farklı ip adreslerinden saniyede 1 Konu açıLsa bu zarar değiLdir aksine Çok iyidir Ama aynı ip adresinden ard arda konu açmak ne yazikki KısıtLıdır 1 Konu mininun 5dk da hazırLanır oda hazırsa yazı konu açıLdıqında alana yapıştırmak vede yazıyı vede Başlıkları Düzenlemek + qörsel eklemek yazım hatalarını tekrar qözden qeçirmek 5dk nızı aLır. Bu Süreçten daha kısa zaman diLiminde al yapıştır payLaş Kopya içeriğe qiriyor ne yazikki.

Genel
Bir Diğer Konu Paylaşım yaptıqınız Konularda YazıLarı KontroL ediniz yazı içinde başka Siteye ait LinkLer oLuyor o yüzden yazıyı gözden qeçirmek en qüzeli vede qörseLLer ( resimler ) attıqınız qörseLLer üzerinde mümkün oLdukça Reklam yazısı veya Loqosu oLmasın isterizki herşeyi en qüzeLiyle özqün bir şekiLde Forumumuzda yayınLıyalım.
Anlayışınız İçin Çok Teşekkür Ederim.
Yönetim.

Berşan

Kayıtlı Üye
Merhaba Bu Konu Hakkında Bilqilendirme yapmak iSterim 3dk. Süresi Formun qeneL altyapı Süre KısıtLamasınıdır isterimki Saniyede bir Konu açıLsın ama qooqLe Standartlarına qöre Bu şekiLde oLmak Zorunda Sebebi Şu ki Dakka içinde aynı ip Adresinden Konu yayınLamak Spama vede Kopya içeriğe neden oLur Konularda index Sorunu yaşıyabiLiriz ( google aramada konuların qözükmesi) ve bizim Forum Platformumuzun qeLişiminde Sıkıntı yaratır Farklı ip adreslerinden saniyede 1 Konu açıLsa bu zarar değiLdir aksine Çok iyidir Ama aynı ip adresinden ard arda konu açmak ne yazikki KısıtLıdır 1 Konu mininun 5dk da hazırLanır oda hazırsa yazı konu açıLdıqında alana yapıştırmak vede yazıyı vede Başlıkları Düzenlemek + qörsel eklemek yazım hatalarını tekrar qözden qeçirmek 5dk nızı aLır. Bu Süreçten daha kısa zaman diLiminde al yapıştır payLaş Kopya içeriğe qiriyor ne yazikki.

Genel
Bir Diğer Konu Paylaşım yaptıqınız Konularda YazıLarı KontroL ediniz yazı içinde başka Siteye ait LinkLer oLuyor o yüzden yazıyı gözden qeçirmek en qüzeli vede qörseLLer ( resimler ) attıqınız qörseLLer üzerinde mümkün oLdukça Reklam yazısı veya Loqosu oLmasın isterizki herşeyi en qüzeLiyle özqün bir şekiLde Forumumuzda yayınLıyalım.
Anlayışınız İçin Çok Teşekkür Ederim.
Yönetim.

Eski bir forumcuyum. Kullanıcı açısından da olayı değerlendirmenizi talep ederdim.
Teşekkür ederim.

E

EfSaNe

Ziyaretçi
Kullanıcı açısından Değerlendirdiğim için Açıklama yaptım Sistem vede PolitikaLar her qeçen qün ne yazikki Değişiyor EskiyLe Şimdi Arasında Çok Fark var Herşeyin en iyisi İçin bazı KısıtLamaLar var evet ne yazikki KuLLanıcı açısından Sıkıntımı Evet oLabiLir Zaman Kaybınız oLabiLir SıkıLabiLirsiniz vs... Ama Bunu DeğerLi KullanıcıLarımız bizLerde dahiL ona qöre Kendimize Yön verebiLiriz Az, Öz, Sade Bir çaLışmayLa Bu Zaman kaybını SıkıLma PisikoLojisini Ortadan KaldırabiLiriz.

Berşan

Kayıtlı Üye
Adsız.png
Sizlere başarılar dilerim.
Verdiğim rahatsızlık için kusura bakmayın.​

Son düzenleme:

KadiR

Yönetim
Umarım Sorun ortadan Kalkmıştır