Seda Sayan'ı çıldırtan yorum

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde DeNiZ tarafından oluşturulan Seda Sayan'ı çıldırtan yorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 642 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Seda Sayan'ı çıldırtan yorum
Konbuyu başlatan DeNiZ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aybala

DeNiZ

Yönetim
5ed8cea77152d811e04009ac.jpeg
Sosyal medyadan bir türlü vazgeçemeyen ünlü isimler kendilerine gelen kötü eleştirilere de övgülere de
ZUHAL'İ GEÇER SANDILAR!

Seda Sayan, bir takipçisinin kendisi hakkında yaptığı yorumu görünce çıldırdı.

"Zuhal Topal ile s.dik yarışı yağacağım diye Onur'u yerinden etmeseydi ne güzel millet seyrediyordu. Reytingi de fena değildi. Ama onlar kaşındı. Seda Sayan izlenir zannettiler. Zuhal'i geçer sandılar ama nal toplattı yine onlara ve izlenmedi. Ekranda görmekten bıktı millet Seda'yı. Bunu anlamadılar ve ne kadar inkar ederse etsinler, insanlar Onur'un kendi isteği ile Yemekteyiz'i bıraktığına inanmadı." yorumuna sinirlenen Seda Sayan'dan yanıt gecikmedi.
5ed8cd127152d811e0400987.jpeg

ALLAH BU VATANI SİZİN GİBİLERDEN KORUSUN
Seda Sayan takipçisine "Hem beni takip edip hem de dangalakça yorum yapıyorsun. Onur elli kere 'ben bıraktım' dese de inanmazsınız. Allah bu vatanı sizin gibilerden korusun, yazık Şimdi s... g... sayfamdan" sözleri ile karşılık verdi.

Ekli dosyalar

• 5ed8cea77152d811e04009ac.jpeg
    5ed8cea77152d811e04009ac.jpeg
    14.5 KB · Görüntüleme: 1

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Ekli dosyayı görüntüle 2242
Sosyal medyadan bir türlü vazgeçemeyen ünlü isimler kendilerine gelen kötü eleştirilere de övgülere de
ZUHAL'İ GEÇER SANDILAR!

Seda Sayan, bir takipçisinin kendisi hakkında yaptığı yorumu görünce çıldırdı.

"Zuhal Topal ile s.dik yarışı yağacağım diye Onur'u yerinden etmeseydi ne güzel millet seyrediyordu. Reytingi de fena değildi. Ama onlar kaşındı. Seda Sayan izlenir zannettiler. Zuhal'i geçer sandılar ama nal toplattı yine onlara ve izlenmedi. Ekranda görmekten bıktı millet Seda'yı. Bunu anlamadılar ve ne kadar inkar ederse etsinler, insanlar Onur'un kendi isteği ile Yemekteyiz'i bıraktığına inanmadı." yorumuna sinirlenen Seda Sayan'dan yanıt gecikmedi.
Ekli dosyayı görüntüle 2241

ALLAH BU VATANI SİZİN GİBİLERDEN KORUSUN
Seda Sayan takipçisine "Hem beni takip edip hem de dangalakça yorum yapıyorsun. Onur elli kere 'ben bıraktım' dese de inanmazsınız. Allah bu vatanı sizin gibilerden korusun, yazık Şimdi s... g... sayfamdan" sözleri ile karşılık verdi.
Kizdirmislar kadirgaliyi ???