Sevgiliye kisa mesajlar

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sevgiliye Sözler kategorisinde DeNiZ tarafından oluşturulan Sevgiliye kisa mesajlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 430 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sevgiliye Sözler
Konu Başlığı Sevgiliye kisa mesajlar
Konbuyu başlatan DeNiZ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KadiR

DeNiZ

Yönetim
sevgiliye-kisa-mesajlar-min.jpg
Sen benim dünyamı aydınlatan bir ışıksın. Hayat seninle anlam kazanıyor sevdiğim.

Seni sevdiğim için kızma bana. Senin güzel gülüşünün yanında etkilenmemek mümkün müdür?

Sana kızgın olabilirim ama kırgın asla olamam. Çünkü senden gitmek ölüme adım atmak ile aynı şeydir.

Bahar geldi ve sen benim yüreğimde çiçekler açtın. Senin gelişin ile mutluluğu, aşkı ve sevgiyi tattım.

Ey benim gün ışığım, lal dilimin öğrendiği ilk kelime sevdiğim. Mam gözlerimi açan yârim. Sen benim dünyamsın.

Bahar geldi ve sen benim yüreğimde çiçekler açtın. Senin gelişin ile mutluluğu, aşkı ve sevgiyi tattım.

Sana gel, yüreğime taht kur diyorum. Gel ki yaşadığım dünya renklensin. Gel ki ölü olan ruhum can bulsun.

Hayatın anlamını arayan bir derviş gibiydim. Seni tanıdığımda hayatın anlamını öğrendiğim gibi aşkın ne olduğunu da öğrendim

KadiR

Yönetim
En güzel mesaj senin bana gülüşün