Sevgiliye Söylenecek Güzel Sözler

Bahaneydi

Kayıtlı Üye
Senden önce kendimi kaybolmuş gibi hissediyordum. Her yer karanlıktı ve bir daha asla güneş doğmayacaktı sanki içimde. Sonra sen geldin ve beni saklandığım o karanlık kuyudan çıkardın. Bana yeniden sevmeyi daha da önemlisi tekrardan güvenebilmeyi öğrettin. O kadar sıkı sarıldın ki bana, sanki yıllarca kaldık öyle. Ellerimi tuttuğun o ilk günden beri kalbim yalnızca senin için atıyor sevgilim.

⏩ Her sabah, seni severek yeni güne başlamanın verdiği mutluluk tarif edilemez sevgilim. Sanki yeni doğmuş bir bebek gibi hayata en başından başladım. Senden öncesi öylesine eksik ve manasız ki. Sensiz geçen senelerin acısını çıkarırcasına gözlerine dalıp, saatlerce güzel bir manzarayı izler gibi seyretmek istiyorum güzel yüzünü.

⏩ Sen benim kutup yıldızım gibisin. Ne zaman yolumu şaşırsam gökyüzüne bakıp da yönümü bulur gibi kalbimdeki sana bakarak doğru yola gidiyorum. Ne zaman kötü bir düşünce gelse aklıma hemen seni düşünüyorum. Birlikte geçireceğimiz o güzel hayatı, yenilerini ekleyeceğimiz eşsiz anılarımızı. Hayatımda olduğun sürece asla kaybolmayacağımı bilmek çok güzel bir his sevgilim.

⏩ Eskiden şiirler manasız gelirdi. Yağmur canımı sıkar, yeni doğan gün bir anlam ifade etmezdi. Şimdi senin varlığın başlı başına bir şiir, aşkın şair etti beni. Yağmurda seninle dans etmek, her yeni sabaha seninle uyanmak istiyorum sevgilim. Kalbinden daha konforlu hiçbir yerde bulunmamıştım bugüne kadar.

⏩ ‘’Aşkın olduğu yеrdе yaşam da vardır.” diyor Mahatma Gandhi. Senden önce ben yaşamıyormuşum meğer. Ne aldığım nefesin kıymeti varmış ne de yemeğimin tadı tuzu. Seninle birlikte yeniden doğdum, meğer hayat denilen şey çenendeki o mahcup gamzeymiş.

⏩ Dünyaya bin kez daha gelecek olsam, bin kez daha arar, bulur, severim seni.
⏩ Eğer mutluluğun bir kokusu olsaydı, bu senin kokun olurdu.
⏩ Daha gözlerimi kapattığımda özlüyorum seni, uzun gecelere nasıl dayanayım?
⏩ Sen yokken sanki koca sokağın ortasında yapayalnız kalmış bir çocuk gibiyim. Ellerin ellerimden bir an bile ayrılmasın istiyorum.
⏩ Ne çiçekler, ne gökyüzü, ne denizler ne de ağaçlar… Yeryüzünde senin gülüşünden daha güzeline rastlamadım…
⏩ Birlikte olmanın ne kadar zor olduğu umurumda bile değil, hiçbir şey seninle ayrı olmaktan daha kötü olamaz sevgilim.
⏩ Tüm güzellikleri toplamışsın sanki etrafına. Bir gülümsemenle yaz geliyor memleketimin dört bir yanına.

⏩ Gün gelir de yanında olamazsam eğer, her yağmur yağdığında çık dışarı ve ellerini iki yana aç. Ellerine dokunan her yağmur tanesinde beni hisset. Çünkü ben de aynı anda yağmur damlalarında hissedeceğim seni.

⏩ Hayatım boyunca birlikte bir hayat süreceğim o kişiyi aradım ama bulamadım. Benim bulduğum çok daha kıymetlisiydi. Asla onsuz bir hayat sürdüremeyeceğim kişiyi buldum.

⏩ Çölün yağmura, bir çocuğun annesine, ayın güneşe olan özlemi gibi özledim seni. Kendinden emin ve en temiz hislerle…

⏩ Seninleyken kendimi dünyanın en iyi insanı gibi hissediyorum. Nasıl bir iyilik yaptım, ne yaptım da seni verdi hayat bana? Hediye gibisin sevgilim, iyi ki varsın.

⏩ Gözlerinin içine baktığımda ne dert kalıyor ne de tasa. Bunca sene seni sevmeyi beklemiş sanki kalbim. Sabrımın hediyesi gibi geldin, hoş geldin sevgilim.

⏩ Hangi buluş benim seni bulmamdan daha önemli olabilir? Öyle bir çıktın ki karşıma, her bakışta yeniden aşık oluyorum sana.

⏩ Hayatım boyunca hiçbir şeyden bu kadar emin olmamıştım. Ancak gözlerinin içine baktığımda sonsuzluğa bir kez daha inanıyorum. Seni Seviyorum.

⏩ Gerçekleşmiş bir rüya gibisin benim için. Sanki birazdan sabah alarmı çalacak, güneş dolduracak odamın içini. İşte bu yüzden gözlerimi kapatıp sarılıyorum sana her defasında. Asla uyanmak istemediğim rüyama sığınıyorum her defasında.

⏩ Adın öylesine derin kazınmış ki kalbime, her nefeste seni anıyorum. Kaç yıl yaşarsam yaşayım, sonsuza dek kalbimi ısıtacak bu sevdanın başladığı o anı, gözlerimin içine ilk kez bakışını asla unutmayacağıma söz veriyorum sevgilim.

⏩ Kendi kendime konuşurken her şey yolunda ama seninle baş başa kalınca, senin için hazırladığım onca cümle gökyüzüne uçuyor. Heyecandan elim, ayağım birbirine dolanıyor. Ama şunu bil sevgilim, bir çiçek nasıl muhtaçsa güneşe, ben de senin gül yüzüne öyle muhtacım…

⏩ Seninle tüm mevsimleri yaşamak istiyorum, tüm yolları yürümek, bütün çiçekleri koklamak. Dünyanın en lezzetli yemeklerini yemek istiyorum seninle birlikte, tüm denizlerde yüzmek istiyorum. İçinde senin olmadığın tek bir anı bile yaşamak istemiyorum.

⏩ Dinlediğim en güzel şarkı: iki dudağının arasından süzülen adım, sevgilim. Sesinde Nazım’ın Piraye’si; Kafka’nın Milena’sı var. Bıkmadan, usanmadan bir ömür seni dinlemek istiyorum.

⏩ Seninle her mevsim çiçek bahar. Yürüdüğün yollar hep çiçek. Bu şehir güzelse eğer, sen içinde yaşadığın içindir. Bu adam mutluysa eğer, sen sevdiğin içindir.
⏩ Belki Mecnun gibi çöllere düşemem ya da Ferhat gibi dağları delemem senin için. Ama sadık kalbimle seni canımdan bile çok sevebilirim bir tanem.
⏩ İnsanlar birbirlerini en iyi yolda tanırlarmış. Sen ki benim yol arkadaşım, en büyük yoldaşım, aşkım… Sen yanımdayken geri kalan her şey teferruat benim için. İyi ki varsın.
⏩ Seni her görüşümde ilk kez görüyor gibi heyecan kaplarken kalbimi, her ayrılık içimden bir parça koparıyor. Öyle güzel seviyorsun ki beni, bazen kendi kendimi bile kıskanıyorum.
⏩ Elinin değdiği çöllerde şelaleler akıyor sevgilim. Seninleyken daha çok gülüyorum, herkesi daha çok seviyorum, hayatla daha iyi anlaşıyorum. Seninle ben daha bir güzel oluyorum.
⏩ Yarının ötesinde, bugünümde ve sonsuzluğumda yanımdasın. Her zaman en iyi arkadaşım, sevgilim ve sonsuza kadar ruh eşim olarak kalacaksın.
⏩ Hayatta her şeyin onunla anlam bulduğunu farkettiğinizde, ona en güzel sözleri söylemek, en anlamlı mesajları göndermek istersiniz. Sadece etkilemek veya ilgisini çekmenin ötesinde ne denli derin hisleriniz olduğunu anlatacak kelimeleri bulmakta zorluk çektiğiniz zamanlar olur.
⏩ Sevgiliniz yanınızdayken anlamlı, kısa güzel sözlerle sebepsiz mutlu etmek istersiniz..

Çok uzaktayken duyduğunuz özlemle, sevgiliye uzun ve anlamlı güzel sözler söylemek gelir hep içinizden..
⏩ Telefonla arayıp sesini duyamadığınız anlarda bile kısa bir mesajla biricik sevgilinize güzel bir kaç kelam etmek istersiniz..
⏩ Dünyanın her yerinde bunun adı “aşk” olarak isimlendirilir. En büyük mutlulukların kaynağıdır. Birbirini seven iki kişinin sürekli güzel sözler söyleme isteğini pekiştiren de bu duygudur.
⏩ Sen benim için yeni doğan güneş gibisin… Seninle başladığım her gün aydınlanıyor, seninle birlikte çok mutlu oluyorum. İyi ki varsın…
⏩ Beni öp. Kavga edersek ve çözmek istersen…
⏩ Seni düşünmeyi bırakmak mı? Dünyadaki en zor görev… Çünkü sen her zaman aklımdasın sevgilim.
⏩ Ben, güzel olan her şeyin farkına seninle birlikte vardım sevgilim. Varlığımı sen değiştirdin, iyi ki varsın!
⏩ Kalp atışlarını duyabileceğim mesafeden uzaksam sana, hiç mutlu değilim… Her zaman yakın olmalıyım sana, kalbinin sesini her zaman duymak için.
⏩ “Karşıdan karşıya geçer gibi sev beni, Önce bana, sonra bana, sonra yine bana bak” demiş ya bir şiirinde Cemal Süreya; ben de işte seni öyle seviyorum sevgilim!
⏩ Gördüğüm en güzel yüz, senin yüzün. Hissettiğim en güzel aşk, sana duyduğum. En güzel hediyem, sensin. Hep yanımda kal.
⏩ Bütün yollar sana çıkıyor sevgilim. Okuduğum kitapta sen, izlediğim dizide sen, yürüdüğüm yollarda sen; güneş açsa sen, yağmur yağsa sen… Bütün yollar sana çıkıyor sevgilim, çünkü dünyam senin üzerine kurulu.
⏩ Saatlerdir, ne kadar harika olduğunu düşünüyorum. Bunu senin de bilmen gerektiğini düşündüm.
⏩ Birine karşı böyle hislerim olacağını hiç düşünmemiştim. Ama sonra sen çıktın karşıma. Beni, ruh eşinin gerçek olduğuna inandırdın. Biriciğim benim.
⏩ Hayatımın her gününde, her saatinde, her dakikasında kalbim senin adınla çarpıyor.
⏩ Gözlerime baktığında beni orada bulacaksın. Ama kalbimi baktığında, kendini bulacaksın.
⏩ Muhteşem yüzünü her gördüğümde, eşsiz gözlerine her baktığımda sana daha çok aşık oluyorum. Ve birlikte olduğumuzu bilmek, dünyada cenneti yaşamak gibi geliyor.
⏩ Seninle konuşmak, seninle gülmek, seninle büyümek… Hayattan keyif almamı sağlayan şeyler bunlar. İyi ki varsın!
⏩ Sen hayatıma girmeden önce midede kelebekler uçuşması ne demek bilmiyorun. Şimdi sayende, bunu her gün yaşıyorum!
⏩ Sen benim diğer yarım, tamamlayıcımsın. Sensizken kayboluyorum. İyi ki varsın hayat arkadaşım, her şeyim.
⏩ Dünyadaki en sevdiğim şeyi sorsalar tek bir cevap verirdim: SEN!
⏩ Öyle bir gülümsemen var ki dünyamı aydınlatıyor!
⏩ Seni sevmekle nefes almak arasında bir seçim yapmam gerekseydi; son nefesimi, sadece seni sevdiğimi söylemek için kullanırdım. İyi ki varsın hayatımın anlamı.
⏩ Seninle tanıştığım gün, eksik olduğunu bilmediğim parçamı buldum. Seni, bu ilişkiyi ve ortaya çıkardığın iyi tarafımı çok seviyorum.
⏩ İnsanlar kimsenin mükemmel olmadığını söylüyorsa seni tanımamışlar demektir.
⏩ Seninleyken dünyanın en güçlü adamı gibi hissediyorum. Senin sayende ilhamla doluyum. Bana öyle duygular hissettiriyorsun ki bunun hiç bitmemesini diliyorum.
⏩ Varlığın, hayattaki her şeyden daha önemli benim için. Yaptığım geveze sohbet ilham alıyorum. Uyumadan önce her gece seni düşünüyorum. Sen, iyi ki varsın!
⏩ Sadece var olmakla bile beni dünyanın eeen mutlu insanı yapıyorsun. Seninleyken çok mutluyum sevgilim, hep benimle kal.
⏩ Bana aşk şiirleri yazmam için ilham veriyorsun. Artık senin sayende aşkın ve sevginin ne olduğunu daha iyi biliyorum. Seni çok ama çok seviyorum. Hayatımın anlamı.
⏩ Hayatımda sen yokken karanlık ve hiç bitmeyen bir yolda yürüyormuş gibi hissediyorum. Sen geldin, yoluma ışık oldun. İyi ki geldin sevgilim, hiç gitme.
⏩ Sana kalbimi verirken yaşadığım sürece senin kalbini asla kırmayacağıma da söz veriyorum.
⏩ Milyonlarca insan arasından sevmek için beni seçtiğin için ne kadar şanslıyım bir bilsen… İyi ki varsın sevgilim.
⏩ Bir gün kayan bir yıldız gördüğümde gerçek aşkı bulmayı dilediğimi hatırlıyorum. Şimdi ise seninle birlikte hayal ettiğimden de güzel bir aşk yaşıyorum. Benim büyülü yıldızım.
⏩ Sana dünyaları veremesem de; kalbimi, ruhumu ve tüm hayatımı ayaklarının altına seriyorum. Sen benim her şeyimsin.
⏩ Sen benim her şeyimsin çiçeğim. Yüzünü uzun uzun incelemek, tüm hatlarını ezberlemek, nefesin olmak istiyorum.
⏩ Benim birincil ve en önemli görevim; sana bu dünyadaki en güzel ve özel kadın olduğunu hissettirmek, yüzünü her zaman güldürmek.
⏩ Senin yüzüne her baktığımda aşkın ne kadar gerçek bir his olduğunu daha iyi anlıyorum. Sen her gülümsediğinde seni daha çok seviyorum. Seninle tanıştığım gün, hayatımın en mutlu günüydü canım benim!
⏩ Şairin acıya, çiçeklerin yağmura, gecenin gündüze ihtiyacı olduğu gibi benim de sana ihtiyacım var. Yaşamak güzel ama sensizken hiçbir şey tam değil. Seni çok seviyorum.
⏩ Nefes almamın sebebi sensin. Sen benim her şeyimsin.
⏩ Aşkın benim için ne anlama geldiğini sorsalar tek bir cevabım var: Sen!
⏩ Sana olan aşkım asla ve asla bitmeyecek; ebedi, durdurulamaz, değiştirilemez…
⏩ Aşkın bir rüyaysa eğer uyanmak istemiyorum. Yoksa bütün dünyam bir kabusa dönecek.
⏩ Kelimeler, sana olan sevgimi anlatmaya yetmiyor. Senin yanında hissettiklerimse eşsiz. Seni çok seviyorum.
⏩ Senin yanından ayrıldıktan sonra seni görünceye kadar dakikaları sayıyorum.
⏩ Hayatımın geri kalanını seninle geçirmek istediğimi hatırladığımda seni özlemeye başlıyorum. Çünkü hayatımın geri kalanının şimdiden gelmesini istiyorum.
⏩ Seninleyken daha iyi bir insanım. Sen yanımda yokkense beni dönüştürdüğün bu iyi kişinin sadece yarısıyım. İyi ki varsın, iyi ki benimlesin.
⏩ Her sabah senin için uyanıp her gece ertesi gün seni göreceğimi bilerek yatıyorum. Sen olmasan hiçbirinin anlamı olmaz. Sen dünyadaki tüm iyi şeylere değersin.
⏩ Seni çok özledim sevgilim. Tek düşünebildiğim sana sımsıkı sarılmak. Bu olduğunda da dünyanın en şanslı insanı olacağım.
⏩ Sadece seni sevdiğimi, sana her zaman inandığımı, senin için her zaman burada olduğumu sana söylemek istedim. İyi ki varsın.
⏩ Hayatımdaki en büyük mutluluk, senin gülüşün. Senin güldüğünü görmek, yeniden doğmak gibi.
⏩ Her sabah güne güzel başlamak için motivasyona ihtiyaç vardır; benim bu hayattaki motivasyonum da sensin.
⏩ Belki hayattaki pek çok şeyden emin değilim ama sana olan sevgimden sonsuza kadar eminim.
⏩ Belki farkında değilsin ama hayatımı güzelleştiren, hayatımı değiştiren milyonlarca şey yapıyorsun.
⏩ Sen hayatımdaki en güzel hediyesin. Tek isteğim, sonsuza kadar seninle birlikte olup hayatı doyasıya yaşamak.

⏩ Sevgilim, seninle geçirdiğim her an, hayatımın en kıymetli hazinesi. Senin varlığın, karanlık günlerime ışık, zor zamanlarıma güç veriyor. Seninle güldüğüm her an, ömrüme ömür katıyor. Seni her düşündüğümde kalbim sevgiyle dolup taşıyor. İyi ki varsın, iyi ki seninle bu yolu yürüyorum.
⏩ Hayatımın en güzel rüyası, gözlerini açtığımda yanımda bulduğum gerçek… Seninle her sabah uyanmak, her gece seninle uyumak, tüm hayallerimin ötesinde bir mutluluk. Sen benim en gerçek rüyamsın, en tatlı uykum. Her an seninle daha da güzelleşiyor dünyam.
⏩ Seninle geçen her dakika, zamanın durduğu bir an gibi… Seninle konuşurken, gülerken, seninle sessizce otururken, zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Seninle her an özel, her an kıymetli. Seninle olmak, bana zamanın değerini öğretiyor.
⏩ Sevgilim, sen benim hayatımın en güzel şarkısısın. Sesin, kalbimin en güzel melodisi. Seninle her konuşmamız, her güldüğümüz an, kulağımda çınlıyor ve ruhumu ısıtıyor. Seninle olduğum her an, hayatımın en güzel şarkısını birlikte yazıyoruz.
⏩ Gökyüzüne baktığımda gördüğüm yıldızlar kadar parlak ve sonsuz bir sevgi besliyorum sana. Sen benim gökyüzümdeki en parlak yıldız, en güzel ay ışığısın. Seninle birlikte, tüm evren bize gülümsüyor. Seni çok seviyorum.
⏩ Rüyalarımda bile seninle dans ettiğimi hayal ediyorum. Sen benim hayallerimin prensi/prensesi, en güzel düşüm, en tatlı uykum. Seninle her an, bir peri masalının içindeymişim gibi hissediyorum.
⏩ Bir ömür boyu seveceğim birini hayal ederken, sen geldin aklıma. Seninle geçireceğim her gün, her ay, her yıl için sabırsızlanıyorum. Seninle birlikte yaşlanmak, hayatın her aşamasını seninle paylaşmak istiyorum.
⏩ Gözlerine baktığımda, geleceğimize dair umutları görebiliyorum. Senin gözlerin, benim için bir umut ışığı. Senin sevginle, hayatın tüm zorluklarına göğüs gerebileceğime inanıyorum. Seni çok ama çok seviyorum!
⏩ Kalbimin her atışında adını fısıldıyor, her nefesimde seni hissediyorum. Sen benim kalbimin tek sahibi, ruhumun eşisin. Seninle birlikte, kalbim tamamlanıyor ve hayatım anlam buluyor.
⏩ Seninle geçirdiğim her an, sonsuzluğa yolculuk gibi. Seninle geçen her dakika, bir ömür gibi değerli. Seninle birlikte her anı ölümsüzleştirmek, her güzel anı sonsuza dek saklamak istiyorum.
⏩ Seninle aşkın en güzel halini yaşıyorum. Seninle her güldüğüm, her ağladığım, her konuştuğum an, aşkın en saf, en gerçek hali. Sen benim için aşkın ta kendisisin.
⏩ Hayatımızın her yeni günü, beraber inşa ettiğimiz güzel bir geleceğe adım atmak gibi. Seninle her yeni gün, daha güzel, daha umutlu, daha parlak. Seninle birlikte, geleceğe umutla ve sevgiyle bakıyorum. Seni çok seviyorum!

⏩ Sevgilim, sen benim yaşam kaynağım, en büyük ilhamımsın. Seninle her geçen gün daha da anlam kazanıyor. Seninle dolu bu hayatta, her anın kıymetini biliyor ve seninle daha nice yıllar geçirmek için can atıyorum. Sen benim en değerli varlığım, en büyük aşkımsın.
⏩ Birlikte geçirdiğimiz her anı, her gülüşünü, her dokunuşunu kalbimin en derin yerinde saklıyorum. Seni düşünmek bile yüzümde bir tebessüm yaratıyor. Sen benim en güzel rüyam, en tatlı gerçeğimsin. Bu dünyada seninle olmak, benim için en büyük hediye.
⏩ Seninle geçirdiğim her an, hayatımdaki en değerli hazine. Seni sevmek, sana dokunmak, seninle gülmek… Her şey o kadar değerli ki! Senin varlığın, hayatıma anlam katıyor. Sen benim en büyük şansım, en kıymetli varlığımsın!
⏩ Aşkım, seni düşündüğüm her an kalbim hızlanıyor, gözlerim parlıyor. Seninle geçirdiğim her an benim için bir ömre bedel. Seninle yaşadığımız her güzel anı, her mutlu anı ömrümün sonuna kadar saklayacağım. Sen benim her şeyimsin.
⏩ Sevgilim, seni sevmek benim için bir ayrıcalık. Seninle her geçen gün daha da güçleniyoruz ve birbirimizi daha çok seviyoruz. Senin varlığın, hayatıma neşe ve anlam katıyor. Sen benim en değerli hazinem, en büyük aşkımsın!
⏩ Seninle her gün yeni bir macera, her an yeni bir heyecan. Seninle olmak, hayatımın en güzel yanı. Sen benim en büyük aşkım, kalbimin sahibisin! Seni çok ama çok seviyorum!
⏩ Gözlerindeki o parıltı, gülüşündeki o mutluluk, bana hayatın ne kadar güzel olduğunu hatırlatıyor. Seninle her an daha da güzelleşiyor, her an daha da anlamlı hale geliyor. Sen benim hayatımın anlamı, en büyük aşkımsın.
⏩ Sevgilim, seninle geçirdiğim her an benim için bir hazine. İlk tanıştığımız o güzel günü, ilk kahkahamızı, ilk gezimizi… Her birini kalbimde saklıyorum. Seninle her yeni gün, geçmişin en güzel anılarına bir yenisini ekliyor. Seninle olmak, hayatımın en büyük şansı ve en tatlı serüveni. Sana olan sevgim, her geçen gün daha da büyüyor.
⏩ Hayat bazen zorlayıcı olabilir, ama unutma ki, ben her zaman yanındayım. Senin gücüne, cesaretine ve yeteneklerine tamamen inanıyorum. Karşılaştığın her zorluğun üstesinden gelebileceğini biliyorum. Ben her zaman senin en büyük destekçin ve hayranınım. Birlikte her şeyi başarabiliriz, çünkü seninle her şey mümkün.
⏩ Birlikte geçireceğimiz geleceği düşündükçe içim heyecanla doluyor. Birlikte yaşayacağımız evimizi, gezilecek yerler listemizi, hatta belki bir gün kuracağımız ailemizi hayal ediyorum. Seninle her hayal daha anlamlı, her plan daha heyecanlı… Seninle bir gelecek kurmak, benim için dünyadaki en güzel rüya sevgilim!
⏩ Sen uzakta olduğunda, kalbimin en derin köşesinde bir özlem hissediyorum. Sesini duymak, gülüşünü görmek, sana dokunmak için can atıyorum. Sen benim hayatımda öyle bir yere sahipsin ki, varlığınla her şey anlam kazanıyor. Seni özlüyorum, ama bu özlem bana seni ne kadar çok sevdiğimi hatırlatıyor. Sen benim her şeyimsin.
⏩ Hayatımda olduğun için sana ne kadar teşekkür etsem az. Sen benim kahkaha atmamı, hayaller kurmamı ve her gün daha iyi bir insan olmamı sağlıyorsun. Senin sevgin, benim en büyük gücüm ve ilham kaynağım. Seninle olmak, hayatın en güzel armağanı. Her gün için sana teşekkür ederim ve seni daha da çok seviyorum.

⏩ Her sabah uyandığımda güneşin ışığında seni düşlüyorum. Sen uzakta olsan da, kalbimiz aynı gökyüzü altında atıyor. Sen benim aydınlığım, hayatımın anlamısın. Seni çok seviyorum!

⏩ Gece gökyüzüne baktığımda, parlayan her yıldız seni hatırlatıyor. Uzakta oluşun, yıldızlar gibi ulaşılmaz kılmıyor seni…Ancak her gece sevgimi yıldızlara fısıldıyorum ve sana gönderiyorum sevgilim.

⏩ Rüzgarın her esintisinde seni hissediyorum. Sesin, rüzgarın melodisi gibi kalbime dokunuyor. Seninle her an, uzaklık ne kadar büyük olursa olsun, birlikteyiz sevgilim.

⏩ Mavi denizler seni bana hatırlatıyor. Dalgalarda senin güldüğünü, denizin derinliklerinde ise seninle olan anılarımı görüyorum. Her dalga, sana olan özlemimi kıyılara taşıyor. Kavuşmak dileğiyle sevgilim.

⏩ Her dinlediğim şarkı, seninle geçirdiğimiz güzel anıları canlandırıyor. Seninle her anı, bir şarkı gibi kalbimde saklıyorum. Her nota, seni daha çok özlememe sebep oluyor sevgilim. Sen benim en güzel şarkımsın.

⏩ Geceleri yıldızlara bakarken, seninle aynı gökyüzüne bakmanın huzurunu yaşıyorum. Sonsuz yıldızlar altında, seni düşünmek, bana sonsuz bir aşk hissi veriyor. Yakında kavuşmak dileğiyle sevgilim.

⏩ Seni düşlerimde görüyorum ve o an mesafelerin önemi kalmıyor. Rüyalarımızın buluştuğu yerde, seninle el ele yürüyoruz. Bu hayaller, bana gerçekten daha yakın ve yakında gerçek olacak sevgilim.

⏩ Kalbimin her atışı, adını fısıldıyor. Seninle birlikte olamasam da, kalbimin melodisi hep seninle. Sen benim kalbimin en güzel notasısın.

⏩ Seninle olan aşkımız, zaman ve mekan tanımıyor. Her an seninle olmanın mutluluğunu yaşıyorum, çünkü aşkımız her sınırı aşıyor. Yakında birlikte olacağız ve bir daha ayrılamayacağız sevgilim.