Sewdiginizi methedin

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hayatın İçinden Herşey kategorisinde Aybala tarafından oluşturulan Sewdiginizi methedin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 415 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hayatın İçinden Herşey
Konu Başlığı Sewdiginizi methedin
Konbuyu başlatan Aybala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aybala

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
EŞİNİZİ METHEDİN.

Adamın biri evliyadan bir zata hanımının dilinin uzunluğundan ve huysuzluğundan şikayet etti.

Şeyh adama, "Ona her zaman tatlı sözler söyle, hangi iş olursa olsun onu methet" dedi.

Adam akşam eve geldi. Kadın sofrayı hazırladı. Adam ilk lokmayı alınca, başladı metihler düzmeye, yemeği övmeye...

"Hayatım, ömrümde hiç bu kadar güzel bir yemek yemedim!" deyince kadın,

"Zehir zıkkım ye, yıllar oldu benim yemeğimi bir kere methetmedin, bugün komşunun getirdiği yemeği methettin" dedi.

Siz siz olun, eğer methedecekseniz, yemeği hanımınızın yaptığından emin olun...??

#forum#keyfi#net#
FB_IMG_1576434072368.jpg

DeNiZ

Yönetim
EŞİNİZİ METHEDİN.

Adamın biri evliyadan bir zata hanımının dilinin uzunluğundan ve huysuzluğundan şikayet etti.

Şeyh adama, "Ona her zaman tatlı sözler söyle, hangi iş olursa olsun onu methet" dedi.

Adam akşam eve geldi. Kadın sofrayı hazırladı. Adam ilk lokmayı alınca, başladı metihler düzmeye, yemeği övmeye...

"Hayatım, ömrümde hiç bu kadar güzel bir yemek yemedim!" deyince kadın,

"Zehir zıkkım ye, yıllar oldu benim yemeğimi bir kere methetmedin, bugün komşunun getirdiği yemeği methettin" dedi.

Siz siz olun, eğer methedecekseniz, yemeği hanımınızın yaptığından emin olun...??

#forum#keyfi#net#
Ekli dosyayı görüntüle 3034
Oyyyhhh seni yeyim ben ))
Milletin icinde kahkaha attim deli kiz
Emegine saglik :)

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin