Şımarık tezgahtar

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Günün Fıkrası kategorisinde DeNiZ tarafından oluşturulan Şımarık tezgahtar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 413 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Günün Fıkrası
Konu Başlığı Şımarık tezgahtar
Konbuyu başlatan DeNiZ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aybala

DeNiZ

Yönetim
Genç kız magazaya girer ve sırnaşık tezgahtara sorar; - Şu kumaşın metresi kaça? Sırnaşık tezgahtar yılışarak cevaplar; - Bir öpücük tatlı bayan. Genç kız; - O zaman 10 metre alayım, der. Sırnaşık tezgahtar heyecanlanarak hızlı hızlı sarar kumaşı teslim eder ve kızın yüzüne bakmaya başlar. Genç kız; - Teşekkür ederim, der ve arkasında duran yaşlı bayanı işaret ederek; - Hesabı babaannem ödeyecek, der

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Genç kız magazaya girer ve sırnaşık tezgahtara sorar; - Şu kumaşın metresi kaça? Sırnaşık tezgahtar yılışarak cevaplar; - Bir öpücük tatlı bayan. Genç kız; - O zaman 10 metre alayım, der. Sırnaşık tezgahtar heyecanlanarak hızlı hızlı sarar kumaşı teslim eder ve kızın yüzüne bakmaya başlar. Genç kız; - Teşekkür ederim, der ve arkasında duran yaşlı bayanı işaret ederek; - Hesabı babaannem ödeyecek, der
?????