Tatlıcının vitrinindeki baklavayı yiyen fare kameraya yansıdı

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Türkiye'den Haberler kategorisinde DeNiZ tarafından oluşturulan Tatlıcının vitrinindeki baklavayı yiyen fare kameraya yansıdı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,128 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Türkiye'den Haberler
Konu Başlığı Tatlıcının vitrinindeki baklavayı yiyen fare kameraya yansıdı
Konbuyu başlatan DeNiZ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aybala

DeNiZ

Yönetim
tatlicinin-vitrinindeki-baklavayi-yiyen-fare-13649145_1303_amp.jpg
İstanbul'da bir tatlıcının vitrininde yer alan fare, bir tepsi baklavayı kenarından yerken görüldü. O anlar kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.
İstanbul'un Küçükçekmece Sefaköy İnönü Mahallesi'nde bir tatlıcının vitrinindeki şey dikkat çekti. Gece vakti tatlıcı vitrininde fare olduğunu gören bir müşteri, fareyi cep telefonu kamerası ile kaydetti.

GÖRÜNTÜLER BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ
Vitrinde yer alan baklava tepsisinin kenarından baklava yediği görülen farenin görüntüleri, sosyal medyada büyük tepki topladı. Üzeri açık bırakılan tatlılardan nasibini alan farenin, uzun süre tatlıların arasında durduğu görüldü.

Tatlıcının vitrinindeki baklavayı yiyen fare kameraya yansıdı
ÜMRANİYE'DEKİ OLAYI AKILLARA GETİRDİ
Hatırlanacağı üzere daha önce de Ümraniye'de ünlü bir fırının vitrininde farelerin cirit attığı görüntüler büyük ses getirmişti.

MUSTAFA KOÇ:Bu işletme şimdiye kadar Kimbilir kaç müşterisine bu ürünleri yadirmiştir bu olay basınada yansıdı bakalım yetkililer ne ceza vericek ben oradan alış veriş yapmış olsaydım orayı dava ederdim halkın bu kadarda saglıgıyla oynanmaz bu nasıl bir insanlık nasıl bir esnaflık görecez yetkililerin vereceği cezayı

BİRSEN:Her yerde denetimsizlik var ,bundada herkesin payı var diye düşünüyorum,evde de aile büyükleri yaşlılıkdan eve fare soktukları oluyor ,hergün temizlik yapmakdan inanın beden yorgunluğundan hastanelik oldum,ne alaka denilebilir,doğru ,ama olaylar zincirlemedir ,çünkü çocuklar etkilenmesin diye ayrı eve geçersin herkesin öyle yapması da dengeyi bozar ,iş yerlerinde de patron müdahalesi ,diğer eleman müdahalesi ,aslında biraz daha katı kurallar mı olsa acaba belki bazı büyüklerde nasiplensemi diyorum ama bilemiyorum

BİKİBAR:Maliyetini de müşteriye yükler

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
İyyygggggğ booooow

Aybala

Admin

Aybala

Admin
Ananem sağolsun