Timuz Bezi nasıl uyarılır (Saglık )

• Konbuyu başlatan MeLiS
  • Başlangıç tarihi

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Sağlık ve Püf Noktalar kategorisinde MeLiS tarafından oluşturulan Timuz Bezi nasıl uyarılır (Saglık ) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 329 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Sağlık ve Püf Noktalar
Konu Başlığı Timuz Bezi nasıl uyarılır (Saglık )
Konbuyu başlatan MeLiS
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MeLiS
M

MeLiS

Ziyaretçi
Ⓜ *TİMUS BEZİ*

Hz Resulullah Hz Ebubekir Radıyallahü Hira Mağarasında kaldıklarında

Hz Ebubekir(r.a);Ya Resulallah (s.a)senin için korkuyorum endişe ediyorum demiştir

Allah Resulü (s.a)da: *Korkma ya Ebu Bekir(r.a) dilini damağına yapıştır Allah'ı zikret buyurmuştur*

ⓂDilin damağa değmesi ile;

Timus bezini uyararak salgıladığı hormonlar kişide haz ve mutluluk duygusu oluşur..

ⓂTimus bezine yapılan titreşim hücreleri ve atomları yüksek kozmik titreşimlerle uyum içerisine sokar ..

Mavera arası ahenk hisseder.. kilitlenmiş olan beden Allah ismi ile açılır

ⓂSinir sistemi sakinleşir, beyin fonksiyonları hızlanır ,rahatlama duygusu artar‼️

Ⓜ Bu pozisyon sol ve sağ beyin lobu Küresi arasında denge oluşturur,insanın daha iyi düşünmesini ve daha iyi hissetmesini sağlar

ⓂEski Toprak insanlarımız bizden daha gençler daha sağlıklılar.. Çünkü zikirleri vardı...

Bağışıklık sisteminizin kuvvetli olması için. Sağlıklı,genç bir yaşam için *Timus bezini eşek sudan gelene kadar dövmek yerine Zikir ile uyandırın.. *Hacamat yapın Ve Allah'ı zikir ile Timus bezinin işlevini artırın..*

KadiR

Yönetim
Emegine saglık abi guzel paylaşım