Üzmeyin kadinalri ❣️

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Günün Resmi kategorisinde Aybala tarafından oluşturulan Üzmeyin kadinalri ❣️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 441 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Günün Resmi
Konu Başlığı Üzmeyin kadinalri ❣️
Konbuyu başlatan Aybala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aybala

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
1622563842733.png
Bir çocuk masumiyetinde seven kadınları üzmeyin..
Bir susuyorlar,
Dünya sütten kesiliyor.

M

MeLiS

Ziyaretçi
Peygamber efendimiz Sallallah hu Aleyhi vessellem. “Kadın Erkeğin Gelincik Clcegidir” buyurmuş. Anlaşılacagı üzre Gelincik Çiçeği. hassas narindir. Özen göstermek gerekir severken. Eline sağlık Canım?

Aybala

Admin
Peygamber efendimiz Sallallah hu Aleyhi vessellem. “Kadın Erkeğin Gelincik Clcegidir” buyurmuş. Anlaşılacagı üzre Gelincik Çiçeği. hassas narindir. Özen göstermek gerekir severken. Eline sağlık Canım?
Allahümme Salli alâ Muhammedin ve alâ Ali seyyidina Muhammed ??
Peygamberimiz ne gusel demiş her birimizin ahlakını Rabbim Peygamberimiz s.a.v min ahlakıyla suslesin inşallah ??????

RAMSES

M&R
Kayıtlı Üye
Yönetim
Kadin anne'dir, dunya'dir, evren'dir ve peygamber dogurandir ve sloganimla sonlandirarak" En güzel kadin ozgur olandir! Guzel paylasimin icin teşekkürler ~~<<{{@<3MiSs<3@}}>>~~ im?

Aybala

Admin
Kadin anne'dir, dunya'dir, evren'dir ve peygamber dogurandir ve sloganimla sonlandirarak" En güzel kadin ozgur olandir! Guzel paylasimin icin teşekkürler ~~<<{{@<3MiSs<3@}}>>~~ im?
Okuyan gözlerine sağlık heyom sloganını sewsinner ?Ramses ? imm