Yeni Kitap. SON KADIN

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Tanıtımları Ve Yeni Çıkanlar kategorisinde metehan tarafından oluşturulan Yeni Kitap. SON KADIN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 470 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Tanıtımları Ve Yeni Çıkanlar
Konu Başlığı Yeni Kitap. SON KADIN
Konbuyu başlatan metehan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan metehan

metehan

Kayıtlı Üye
Bundan yaklaşık elli sene sonra bir salgının çıktığını ve bu salgında yalnızca kadınların öldüğünü düşünün. Öyle ki bir iki ay içinde dünyadaki nerdeyse tüm kadınlar ölüyor.

İşte böyle bir konuyu ele alıyor Son Kadın adlı kitap. Yazarını sosyal medyadan takip ediyorum. Kitaplarında Morpheus adını kullansa da yerli bir yazar. Kitap Paradigma Yayınları tarafından basılmış. Konusu kısaca şöye:

Yıl 2083…

Teknoloji giderek gelişmiştir. İnsanlar artık sonsuz mutluluğun ve tanrısallığın peşindedir. Bu yolda önemli işler başardığını düşünen insanlık patlak veren ani bir kriz sonrasında yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalacaktır.

Dişiler için ölümcül etkisi olan yapay bir virüsün yol açtığı salgın, bir ay gibi kısa bir sürede dünya kadınlarının tamamına yakınının ölmesine neden olur. ‘Kadın’ artık ülkelerin en değerli hazinesidir.

Kadınların yeryüzünden silinmesiyle patlak veren üçüncü dünya savaşı sonrasında dünya yaşanılmaz bir hal alır. Erkeklerin egemen olduğu dünya bir cehenneme dönmüştür.

Tüm bu kaosun ortasında kalan küçük bir kız çocuğunun hayatta kalabilmesi dünya için son derece önemlidir. Virüse karşı doğal bağışıklığı olan küçük kızın hayatı insanlığın son umududur!

Ailesini arayan çatlak bir felsefe profesörü dünyanın son umudunu hayatta tutabilecek midir?

MORPHEUS
PARADİGMA AKADEMİ YAYINLARI son kadın1.jpg

KadiR

Yönetim
metehan hoş geldın inşALLAH okurum bıgun