Yeşillim

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Aşk Resimleri kategorisinde Sondurak tarafından oluşturulan Yeşillim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,325 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Aşk Resimleri
Konu Başlığı Yeşillim
Konbuyu başlatan Sondurak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prenses

Bulutbaris

Kayıtlı Üye
Seni görmeyen göz kördür seni görmeyen gözü neyleyim kara gözlü çocuk:p

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
:)))

Bulutbaris

Kayıtlı Üye
Hay aşka en güzel aşk allah aski biz erkekler için kadın aski cokkk cokkk eskidendi şimdiler o aşk yokk var diyen kandırır kendini ?

E

EfSaNe

Ziyaretçi
:) o sizin qörüş vede Düşünceniz Erkekler çoğu şeyi içinde yaşar ve düşLer siz unuttu veya sevmedi dersiniz ama o içinde yaşar sizin dile qetirdiklerinizi erkekler qetiremiyebilir seni seviyorum demek bu zamanın en basit cümlesi artık tek farkımız biz bir şeyi birkerede karar verip sonuca bağlarız siz o sonuca ulaşmak için Çok şey düşünür vede kurqularsınız ama sonunda bizim elde ettiğimiz sonuca ulaşırsınız. :p?

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
:) o sizin qörüş vede Düşünceniz Erkekler çoğu şeyi içinde yaşar ve düşLer siz unuttu veya sevmedi dersiniz ama o içinde yaşar sizin dile qetirdiklerinizi erkekler qetiremiyebilir seni seviyorum demek bu zamanın en basit cümlesi artık tek farkımız biz bir şeyi birkerede karar verip sonuca bağlarız siz o sonuca ulaşmak için Çok şey düşünür vede kurqularsınız ama sonunda bizim elde ettiğimiz sonuca ulaşırsınız. :p?
Sonuç : kadınlar daha ince düşünceli erkeklerde gaba ???