Zalim ve Zulm edenlere karşı korunma ve zafer kazanma duası:

• Konbuyu başlatan MeLiS
  • Başlangıç tarihi

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Peygamberlerimiz kategorisinde MeLiS tarafından oluşturulan Zalim ve Zulm edenlere karşı korunma ve zafer kazanma duası: başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 276 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Peygamberlerimiz
Konu Başlığı Zalim ve Zulm edenlere karşı korunma ve zafer kazanma duası:
Konbuyu başlatan MeLiS
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MeLiS
M

MeLiS

Ziyaretçi
⚪️ Peygamberimiz Sallallah hu Aleyhi vessellem in Dua sı

Hz. Peygamberimiz ﷺ' in bize öğrettiği şekilde Zalim ve Zulm edenlere karşı korunma ve zafer kazanma duası:

"Rabbim! Bana. (Bize) yardim et, aleyhime olan seylere yardim etme. Bana ( Bize) müslümanlara zafer ver, aleyhimize zafer verme. Lehime tertip kur, aleyhime tertip kurma. Bana hidayet et ver hidayeti bana kolaylastir. Bana zulmeden kimseye karsi bana yardim et.

Rabbim! Beni Sana çok sükreden, Seni çok zikreden, Senden çok korkan, Sana itaat eden, Sana saygi gösteren, Sana yönelen ve tövbe eden kimsen yap.

Rabbim! Tövbemi kabul et, günahimi temizle, duami kabul buyur, delilimi sabit kil, dilimi dogru yap, kalbime hidayet ver, gögsümün kin ve hasedini çikar."Amin

(Tirmizi, De’avat, 114; Ibn Hibban, Ed’iye, No:947; îbn Ebi Seybe, Dua, No: 29381)

?? AMİN YARABBELALEMİN?