Alim ile taş taşı cahil ile Bal yeme Video

• Konbuyu başlatan MeLiS
  • Başlangıç tarihi

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Videolar kategorisinde MeLiS tarafından oluşturulan Alim ile taş taşı cahil ile Bal yeme Video başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 704 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Videolar
Konu Başlığı Alim ile taş taşı cahil ile Bal yeme Video
Konbuyu başlatan MeLiS
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MeLiS

Sezin

Kayıtlı Üye
Evet sezin cim ne kadar manevi zenginlik var sohbet te dimi ayrıca kişisel gelişim hem ahiret için cok faydalı mesajlar tskler Canm
Çok güzel harika gözyaslarıyla izledim nasıl güzel anlatıyor yüreğine sağlık canımmm

Sezin

Kayıtlı Üye
Evet sezin cim ne kadar manevi zenginlik var sohbet te dimi ayrıca kişisel gelişim hem ahiret için cok faydalı mesajlar tskler Canm
Çok güzel harika maneviyat ,gelişim nasıl güzel anlatmiş gözyaşlarıyla hayranlıkla izledim.Yüreğine emeğine sağlık canımm??

Sezin

Kayıtlı Üye
Avrupa her kitaba ulaşmak her zaman mümkün olmuyor inşaAllah Türkiye’ye geldiğimde alırım. fakat ikisinin video sunu izledim. Teşekkür ederim Sezin cim
Geldiğinde lütfen haberim olsun misafir etmek o kitabı ben hediye etmek isterim senle tanışmak çok güzel olur bundan eminim

M

MeLiS

Ziyaretçi
Geldiğinde lütfen haberim olsun misafir etmek o kitabı ben hediye etmek isterim senle tanışmak çok güzel olur bundan eminim
Oyyy Canımsın Senn gönlü güzel arkadaşım bende seninle tanışmak isterim hayırlsı İle inşaAllah teşekkür ederim en güzele emanet ol ??