Görücü usulü evlilik mi, aşk evliliğimi tercih edersiniz?

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Bölge kategorisinde Prenses tarafından oluşturulan Görücü usulü evlilik mi, aşk evliliğimi tercih edersiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,842 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Bölge
Konu Başlığı Görücü usulü evlilik mi, aşk evliliğimi tercih edersiniz?
Konbuyu başlatan Prenses
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sondurak
E

EfSaNe

Ziyaretçi
Bak sen bile qormem lazim diyosub beqenmezsen yok diceksin qorucu usulu bu deil iste :D

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Bennbeyaz atlı prens beklicem ???

KadiR

Yönetim
GencLer yahat oLun eskiden saygı cok ust sevıyedeydı şimdı cocugun babasına saygısı kalmamış eski insanlar evliliklerı ömurlerınde bı kere yaşanır olduklarına ınandıkları için bu evden gelınlıkle gırıp kefenle cıkarım dıyorlardı ve onları yetıştıren anne babada onlara o şekılde nasıhat edıyorlardı şimdılerde ise anneler kızlarına yada ogullarına evladım olmuyosa ayrılırsın dıyebılıyorsa cokda tartışmaya gerek yok evlenıcek olan kışılerı yetıştıren Anneler babalar nasıl yetıştırdıklerıne dıkkat ederse vede verdıklerı nasıhatlerıne dıkkat ederlerse en azından bı nebzede olsa bıraz uzun surebılır evlılıkler bu konu hakkında her şey yazılabılır her kezın ayrı fıkrı olabılır tabıkı saygı duymak gerekır insan eşine saygı duydugu zaman her şey ılerlıyor vede cok uzun zaman ılerlıyor.

KadiR

Yönetim
bu arada forumda 15 kışı var sıtede 5 kışı ne edıyonuz burda :)

Aybala

Admin
Premsesimmmmmm bekliom

Aybala

Admin
GencLer yahat oLun eskiden saygı cok ust sevıyedeydı şimdı cocugun babasına saygısı kalmamış eski insanlar evliliklerı ömurlerınde bı kere yaşanır olduklarına ınandıkları için bu evden gelınlıkle gırıp kefenle cıkarım dıyorlardı ve onları yetıştıren anne babada onlara o şekılde nasıhat edıyorlardı şimdılerde ise anneler kızlarına yada ogullarına evladım olmuyosa ayrılırsın dıyebılıyorsa cokda tartışmaya gerek yok evlenıcek olan kışılerı yetıştıren Anneler babalar nasıl yetıştırdıklerıne dıkkat ederse vede verdıklerı nasıhatlerıne dıkkat ederlerse en azından bı nebzede olsa bıraz uzun surebılır evlılıkler bu konu hakkında her şey yazılabılır her kezın ayrı fıkrı olabılır tabıkı saygı duymak gerekır insan eşine saygı duydugu zaman her şey ılerlıyor vede cok uzun zaman ılerlıyor.
Abim haklı aile eğitimi önemli

Aybala

Admin
Seni bekliorum prensesinm beyaz atina atla gel

Aybala

Admin
Armidin sapi üzümün çöpü derken aynen