En çok mesaj

Kullanıcı
Mesajı

Güne bir söz ...

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Günün Sözü kategorisinde Aybala tarafından oluşturulan Güne bir söz ... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 366 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Günün Sözü
Konu Başlığı Güne bir söz ...
Konbuyu başlatan Aybala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aybala

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Üzüntüden kolun uyuşur,miden ağrır,başın çatlar ama sen sadece çakmakla oynayıp,gözünün yaşını silmekle uğraşırsın.
FB_IMG_1602442549030.jpg

DeNiZ

Yönetim
Üzüntüden kolun uyuşur,miden ağrır,başın çatlar ama sen sadece çakmakla oynayıp,gözünün yaşını silmekle uğraşırsın.
Ekli dosyayı görüntüle 3185
Ekli dosyayı görüntüle 3185
Bir kadını ağlatırken çok dikkat edin. Çünkü Allah gözyaşlarını sayar; Kadın erkeğin kaburga kemiğinden yaratıldı, ayaklarından değil. Gögsünden yaratıldı, eşit olsun diye. Kolunun biraz altından. Korusun diye. Allah kadını kalp hizasından yarattı SEVİLSİN diye...

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Bir kadını ağlatırken çok dikkat edin. Çünkü Allah gözyaşlarını sayar; Kadın erkeğin kaburga kemiğinden yaratıldı, ayaklarından değil. Gögsünden yaratıldı, eşit olsun diye. Kolunun biraz altından. Korusun diye. Allah kadını kalp hizasından yarattı SEVİLSİN diye...
Askisim sen benim kalpimin ortasinda gosgojuman bir yerdesin ?????