En çok mesaj

Kullanıcı
Mesajı

KORONAYI YOK EDEN TERKİPLER :

• Konbuyu başlatan MeLiS
  • Başlangıç tarihi

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Genel Sağlık ve Püf Noktalar kategorisinde MeLiS tarafından oluşturulan KORONAYI YOK EDEN TERKİPLER : başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 209 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Genel Sağlık ve Püf Noktalar
Konu Başlığı KORONAYI YOK EDEN TERKİPLER :
Konbuyu başlatan MeLiS
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MeLiS
M

MeLiS

Ziyaretçi
KORONAYI YOK EDEN TERKİPLER :

Bu makalemi daha önce paylaşmıştım. Ama nedense kaldırıldı. Insanlarımız şifayı yanlış yerde aramasınlar, gerçek şifayı bulsunlar istiyorum inşaallah... Tecrübelerle gördük, yüzlerce insanlar şifa buldu elhamdülillah.

Udihindi yağını sabah öğlen akşam birer tatlı kaşığı alsınlar. Nefesi anında açar, göğüs ağrılarını dindirir, ferahlatır inşaallah.

Eğer burun tıkanıklığı varda udihindi tozunu burnuna çeksinler 10 dak.kuvvetli hapşırtır sonra tamamen iyileştirir. Nezle vs hiç kalmaz.

Yine sumak çok iyi geliyor. Sumağı kaynatarak yada sade suyla tutarak da alabilirler.
Zencefil, zerdecal, çörek otu... bunlar koronayi yok eden bitkilerdir.
5 baş sarmısağı, 4 tane de limonu kabuğuyla birlikte rondodan geçirip bala katsınlar. Bu karışımdan sabah öğlen akşam birer ikişer tatlı kaşığı alsınlar. Çabucak iyileşirler inşaallah.
Bu arada sirkeyi de unutmasınlar. Günde bir çay bardağı sirke içsinler hastalık geçene kadar. Sirkeyi yarı yarıya sulandırarak alabilirler.
Hatta bu sarimsak bal limon kürüne sirkeyi katarsalar şifası 3 e katlanır.
Yine aç karnına bir nohut büyüklüğünde kaya tuzunu ağzına alsınlar ağzında beklesinler. O zaman bir salgı üretir beden bu salgı tükürüge karışır. Bir damlası virüslerinin edecek güçlü bir antiviraldir. Hem zararlı mikroorganizmalari yok eder. Parazit mantar vs...

Hastalanınca hemen hastaneye koşmasınlar. Evde tedavi ile kolayca atlatabilirler ama hastaneye gitseler ateş düşürücüler vücudun direncini kırar. Hele bir de antibiyotik verdiler mi bütün bağışıklık çöker.
Ve çok ilaç kullananlar tedaviye cevap veremiyorlar. Ilaç kalıntılarının zehirleri zaten bağışıklığı yok ediyor. Üstüne üstüne bir daha ilaç. Düşünün artık.

Benim kanaatim şudur ki insanların en az 3 te biri korona oldu. Ölenlerin çoğu hastaneye gidip yoğun bakıma alınanlardan.
Sadece benim kanaatim değil. Dayım araştırma hastanesinde sağlık memuru. Ona bu bolume bakan profesör söylemiş.
Evet 3 kisiden birinde bu hastalik hilayesi var. Ancak evde tedavi ile daha kolay atlatılıyor .

Bu size yazdığım terkipler çok değerli terkiplerdir. Insanlarımıza ulaştırın.

O kadar paylaşım yaptım ama birileri nedendir hep engel olmak istiyorlar. Işlerine çomak sokmamızı istemiyorlar. Hep siliniyor, kaldırılıyor.
Mümkün oldukça yayalım kardeşlerim... Insanlarımız heder olmasın.
Korona pozif çıkan hastalar, günde 3 defa

✔bir çay kaşığı udihindi ✔bir çay kaşığı zencefil ✔bir çay kaşığı çörek otu
✔ bir çay kaşığı zerdeçal..
Bunları günde 3 defa sirkeli su ile içsinler, hepsini karıştırıp da alabilirler. Bunlar virüsleri yok eden güçlü antivirallerdir.
Ve sabah aç karnına ilk işi halis ev sirkesi içsinler. Yarı yarıya veya üçte biri sirke olan sirkeli su. Probiyotikler bütün bedene dağılsın ve savaşı kazandırsın.

Yine virusleri yok eden bir deva,
✔ yemeklerin yanında veya muhtelif vakitlerde çiğ soğan ve çiğ sarmısak yesinler .
✔Sumaklı limonlu sarmısak ve soğanı doğrayıp biraz da limon sıksınlar bol bol yesinler. Daha ilk günden hastalık yakalarını bırakır. Birkaç güne virüsten temizlenirler inşaallah. Limonun da kabuğunu yesinler. Cenab-ı Allah limonun şifasını suyundan çok kabuğunda gizlemiş.
Çay olarak adaçayı da çok iyi arındırıcıdır.
Bunlar hastayı iyi terletir ve terleyince üzerini değişsinler yada içlerine bez koysunlar. Adaçayı ateş ile başlar tedaviye ve terlemeyle dışarı atar hastalığı. Sirke içilirse ateşi dengeler.

Öksürük başlamışsa ayva yesinler hatta çekirdeğini çiğneyerek yutsunlar. Ayva yaprağı varsa kaynatıp içsinler.

Bunlar virüslerin her çeşidini yok eden eski hekimlerin reçeteleridir.
Akciğeri yeniler, solunum yollarını açar.

Eğer burun akıntısı yoğun olursa udihindiyi enfiye gibi burnuna çeksinler 10 dak kuvvetli hapşırır sonra iyileşirler Allahın izniyle. Rabbim şifayı murad ederse bunları uygulamayı nasib eder.

Arkadaşlar bunları yayalım. Bunları insanlarımız uygulasınlar ki hastaneye gitmeden kendileri atlatırlar ve taşıyıcı olmazlar.

Korona olmayanlar da bunları arada uygulasınlar ki virüs bedenlerine girdiği vakit hayat bulmasın ve bağışıklık tarafından yok edilsin.
Sağlık çalışanlarımıza gereksiz yük olmayalım ve boş yere acı çekilmesin. Düşmanı sevindirmeyelim birbirimize destek olalım inşaallah.
Rabbim şifalar ihsan eylesin. Her şerri hayra çeviren Allah'ım bu musibeti de milletimiz hakkında hayra çevirsin. Âmin. ?

Dikkat ettim de zerdeçal, zencefil ve udihindi üzerinde duruyorlar. Bunları kullanmayın aman sakın hastalığı artırır. Ibuprofen deki madde var vs. Neden anlayamıyorum birileri ısrarla ölmemizi istiyor.
Ben hiç inanmam güya dünya sağlık örgütü demiş. Kim ne demişse demiş umurumda değil. Resulullah efendimiz SAS ve Ona tabi olan, ilim verilen hekimlerimiz ne demiş bu beni bağlar.
Zerdeçal çok güçlü bir antimikrobiyal ilaçtır. Bağışıklığı çok kuvvetlendiriyor. Kanseri yenen virüsi de yener. Zaten arkadaşlar korona aslında bedendeki zehir ve toksinleri çok olan kişiye yerleşir. Her denilene inanmayın lütfen uyanık olalım.
Ve ümmet olarak toplu halde tövbe edelim. Tövbe belayı kaldırır. Rabbimizin dinine sahip çıkalım. Kur'an'daki emirlere, Resulullah efendimizin A.S davasına sahip çıkalım ve hayatımızda tatbik edelim. Allah'ın gazabından yine Allah'ın affına ve rahmetine sığınıyoruz. Bizim hayatımız ve ölümümüz ancak âlemlerin Rabbi olan Allah içindir ve sonunda O'na döneceğiz... ❤❤❤