En çok mesaj

Kullanıcı
Mesajı

Ne Hissettiğini Beden Diliyle Gösteren 4 Burç

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Burçlar kategorisinde The Punisher tarafından oluşturulan Ne Hissettiğini Beden Diliyle Gösteren 4 Burç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 310 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Burçlar
Konu Başlığı Ne Hissettiğini Beden Diliyle Gösteren 4 Burç
Konbuyu başlatan The Punisher
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan The Punisher

The Punisher

Kayıtlı Üye
Aklınızdan ne geçiyorsa vücudunuz sinyaller veriyor, karşı tarafta bir şüphe uyandırıyorsunuz. Sorunun üzerine doğru gittiklerinde ise eteğinizdeki bütün taşlarınızı döküp ne var ne yok anlatıyorsunuz. Konu yalana dolana geldiğinde ise iki ayağınız bir pabuca giriyor, pinokyo gibi burnunuz uzamaya başlıyor. İşin şakası bir yana, iyi bir oyuncu değilseniz ya da kontrol mekanizması gelişmemiş biriyseniz hayat size çok zor, şimdiden kolaylıklar dileyelim.

1-2.jpg

Yalan Söyleyen Yaylar!

Önce hafiften burun ve kulaklarınızla oynuyorsunuz, sonra kalp atışınız yavaştan artmaya başlıyor. Yalan söylemekten korktuğunuz için damarlarınızdaki kan vücudunuzun belli bölgelerine hücum ederek kaşıntıya neden oluyor. Sonra düşünmeden davranan Yaylar gibi yalandan yüzünüz kızarıyor.

YT-1.jpg

Çekingen Teraziler!

Bir şey söylemek istiyor fakat karşı tarafın tepkisinden korkup çekiniyorsunuz. Dudaklarınız gerginleşiyor, ağzınız gerilip düşündüklerinizi dile dökmek konusunda kararsız olduğunuz için dişlerinizi sıkıyorsunuz. El alem ne der diye kendi görüşlerinden vazgeçen Teraziler gibi kıvranıyorsunuz.

2-2.jpg

Kalbi Kırılan Akrepler!

Kalbiniz mi kırıldı? Egonuz mu yaralandı? Bırakın şimdi saatinizi düzeltir gibi bileklerinizle oynamayı. Kollarınızı kalkan yapıp kendinizi koruma altına almayı. Yıkılmadım ayaktayım durumlarını. Besbelli içerlemişsiniz bir şeylere, duvarlar örmüşsünüz acınızı göstermeyen Akrepler gibi sessizce.

4-1.jpg

Kararsız İkizler!

Ya ben seni seviyorum ama kendimden emin değilim. Hatta sana tapıyorum ama ilişki istemiyorum. Bir yandan hislerime karşı koyamıyor hep seninle birlikte olmak istiyorum. İşin içinden bir türlü çıkamıyorum. Senden uzak durmak, sana dokunmamak için sürekli ellerimi meşgul ediyor, fasulyeden işler çıkarıyorum. Aslında kesin çizgilerden pek hoşlanmıyor, karar verme aşamasında tam bir İkizler gibi davranıyorum.