En çok mesaj

Kullanıcı
Mesajı

Onun Yerinde Olsam Kesin Bana Yürürdüm!” Diyen 3 Burç

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Burçlar kategorisinde The Punisher tarafından oluşturulan Onun Yerinde Olsam Kesin Bana Yürürdüm!” Diyen 3 Burç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 282 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Burçlar
Konu Başlığı Onun Yerinde Olsam Kesin Bana Yürürdüm!” Diyen 3 Burç
Konbuyu başlatan The Punisher
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan The Punisher

The Punisher

Kayıtlı Üye
Kimi zaman hepimizin karşısına ilk görüşte gözlerimizi alamadığımız, çok çok hoşlandığımız insanlar çıkabiliyor. Karşılık alabilirsek ne ala! Ama tam bu iş olur, birazdan bir karşılık gelir diye düşünürken onun bizimle ilgilenmediğini görürsek, triplere girmemiz kaçınılmaz hale gelir. İçten içe “Benim gibi birini nasıl kaçırır?” sorusu eşliğinde onun neden uzak durduğunu anlamaya çalışırız. Arkadaşlarımıza dönüp “Ben onun yerinde olsam, bana kesin yürürdüm!” deriz. Çünkü bizi beğenmemiş olma ihtimalini asla düşünmeyiz, “kendi kaybı” deriz. Bizim gibi birini kaçırdığını söyleyip kendimizi rahatlatırız ama içten içe bize “neden düşmediğini” merak etmeye başlarız. Bazılarımız bundan çok kolay silkelenip yolumuza devam ederiz ama kalanlarımız bu konu üzerinde daha uzun süre mesai yapabilir. Sence senin burcun bu durumun neresinde? Sen olsan sana yürür müydün? Sence sana yürümeden durabilirler mi? Gel şimdi kimler kendisine yürünmesi gerektiğini diğerlerinden daha fazla düşünüyormuş beraberce bakalım. Hazırsan, başlıyoruz!

Sabit Fikirli Boğa Burcu

boga-4.jpg

Sabit fikirli Boğa burcu her şeyden önce kendisinin çok iyi bir kısmet olduğunu düşünür. Dolayısıyla karşısındaki kişinin ona yürümesi gerektiğine inanır. Boğa burcuna göre kendisi eğitimlidir, pratiktir, duygusal zekâsı yüksektir, ev işlerinde başarılıdır, libidosu aşmıştır, korur, kollar, dış görünüşü yakar, keyfine düşkündür, eğlenmesini bilir, lüks onun için bir tutkudur. İlgi çekebilme konusunda da kendisine güveni oldukça yüksektir. Dönüp de ona tekrar bakmayan biri olacağına pek de olasılık vermez. Ama bakmıyorsa da kesin onun kaybıdır. Çünkü Boğa burcu insanı, “onun yerinde olsam kesin bana yürürdüm” der!

Pohpohlanmayı Seven Aslan Burcu

aslan-3.jpg

Aslan burcunun en bilindik özelliği olan narsist olma durumu, kendisini en çok böyle durumlarda gösterir. Çünkü bir Aslan burcu insanı, kendisinden daha iyisinin bulunmasının imkânsız olduğunu düşünür. Aslan burcuna göre o ulaşılamayandır, lüks olandır, kaliteli olandır. Yürüyüşünden, stilinden konuşmasından etkilenip de yollara dökülmeyen kalmamalıdır. Dış görünüşünün yanında duygusal özellikleri de dikkat çekmelidir, sıcakkanlıdır, ilgilidir, eğlence denince akla ilk gelen olmalıdır. Zaten tam bir alfadır, onu görüp de ondan etkilenmeyen, yanında olmak istemeyen biri olamaz. Bu nedenle Aslan burcu insanı, “onun yerinde olsam bana yürümemem imkânsızdır” der!

Kendini Beğenmiş Terazi Burcu

terazi-2.jpg

Şıpsevdi Terazi burcu, hava grubu burcu olmasının da verdiği özellikle oldukça çapkındır. Aynı zamanda hava grubunun kendisini en beğenmiş olanıdır. Kendisinin karşı konulmaz olduğunu düşünür. Bol bol spor yapar, vücudunun iyi görünmesini önemser. Bu nedenle özellikle dış görünüşüne kimsenin tepkisiz kalamayacağına inanır. Konuşmaya başladığında ise karşısındakinin ne istediğini biliyor olmakla övünür. Kimin ne istediğini düşünüyorsa, ona göre davranmaya başlar. Bu nedenle Terazi burcu insanı “onun yerinde olsa kendisine düşmeden duramayacağını” iddia eder.